Forum

Wnętrza - Gabinet

Urządzenie gabinetu fryzjerskiego

plota

Tapety? Niee, lepiej już na ścianie namalować prawdziwą grafikę. Co najwyżej możesz na szafy nakleić fototapetę, ale też nie może być za dużo tych grafik, musisz wyobrazić sobie jak to będzie wyglądać

scandishop

Przede wszystkim zrób tak aby było tam jasno. Jeżeli masz małe okna to zainwestuj w dobre oświetlenie, bo wtedy klientowi jakoś tak milej się czeka przy gazecie w kolejce, no i dobre pierwsze wrażenie :)

andzia1989

Hmmm po wielkich przemyśleniach jednak zdecyduje się na firmę Fawre. Dziś dzwoniłam tam i umówiłam się na wstępne konsultancje z tą firmą. Ciekawe co powiedzą mi, jak to będzie wyglądać wszystko.

Izuchaa

O proszę :) daj znać po rozmowie. A masz już plan? Jakie meble będziesz chciała tam mieć? Czy chcesz przy planowaniu pomocy projektanta?

plota
scandishop napisał:

Przede wszystkim zrób tak aby było tam jasno. Jeżeli masz małe okna to zainwestuj w dobre oświetlenie, bo wtedy klientowi jakoś tak milej się czeka przy gazecie w kolejce, no i dobre pierwsze wrażenie :)

Oświetlenie w salonie fryzjerskim to podstawa. Nie wyobrażam sobie by robiono mi włosy w mroku :) Dużo klientów taki salon by nie miał. andzia1989 - jak możesz, to przybliż nam zwykłym śmiertelnikom jak firma się prezentuje, czy jesteś zadowolona itd. Jak Ci zrobią wizualizację to też się pochwal , jestem ciekawa jak to sobie wyobraziłaś :)

andzia1989

Wstępnie wczoraj był u mnie projketant, uzgodniliśmy kilka szczegółów ważnym na pewno będą to meble z wykorzystaniem lacobelu, podświtlanych półek, pod styl salonu fryzjerskiego, szafki łatwe w otwieraniu na szynach, ogólnie nie dużo, aby nie zagracać miejsca ale profesjonalnie i stylowo co do wykonywanych czynności. Wstępny projekt dokładny za około 10-14 dni. Może dojdą zmiany no zobaczymy. Na razie jestem zadowolona. MIałam mnóstwo pytań a na wszystkie otrzymałam odpowiedź.

Izuchaa

Pamiętaj, żeby nie zgadzać się na wszystko co Ci proponuję, jesli nie podoba się to tobie w 100%. Asertywność przede wszystkim. Musi być po Twojemu ;)

andzia1989

Masz rację nie zgodziłam się na kilka rzeczy, to znaczy akurat to co mi się nie podobało, ale ogółem po wstępnej rozmowie i wielu pytaniach znaleźliśmy wspólnie rozwiązanie i do niczego nie namawiali tak naprawdę.

natala22

zgadza się podłoga wykładzina przemysłowa są śliczne o niskim stopniu ścieralności, łatwa w utrzymaniu czystości i nie tania około 150 zł 1 m2 ale warto. gresu polerowanego nie polecam masakra.

plota
andzia1989 napisał:

Masz rację nie zgodziłam się na kilka rzeczy, to znaczy akurat to co mi się nie podobało, ale ogółem po wstępnej rozmowie i wielu pytaniach znaleźliśmy wspólnie rozwiązanie i do niczego nie namawiali tak naprawdę.

byłoby trochę dziwne, jakby projektant aranżował wnętrze pod siebie. Wiadomo, że skoro Ty płacisz to Ty żądasz. Najważniejsze tylko by wszelkie dyskusje były prowadzone w przyjemnej atmosferze

Izuchaa
plota napisał:

Masz rację nie zgodziłam się na kilka rzeczy, to znaczy akurat to co mi się nie podobało, ale ogółem po wstępnej rozmowie i wielu pytaniach znaleźliśmy wspólnie rozwiązanie i do niczego nie namawiali tak naprawdę. byłoby trochę dziwne, jakby projektant aranżował wnętrze pod siebie. Wiadomo, że skoro Ty płacisz to Ty żądasz. Najważniejsze tylko by wszelkie dyskusje były prowadzone w przyjemnej atmosferze

Nie chodzi o to, że projektant robi projekt pod siebie, ale o to, że czasami przecież coś proponuje, niby w nawiązaniu do tego, co potrzebujemy. Jest wielu ludzi, którzy nie są asertywni i zgadzają się nawet na rzeczy, które de facto im się nie podobają- chodzi tu nawet o małe detale.

andzia1989

No i projekt zaklepany, wszystko nawet sprawnie poszło, 2 poprawki zrobili i teraz tylko czekać pod koniec miesiąca meble do salonu mają być gotowe te podstawowe. Już nie mogę się doczekać kiedy je otrzymam i będę mogła zacząć działać w swoim gabinecie fryzjerskim:) .

Izuchaa

To czekamy na relacje, gdy meble będą już u Ciebie. A brałaś jakieś szafy na wymiar? Widziałam, że mają promocję -50%. Skorzystałaś?

akacja21

I jak już jetseś po realizacji ?? Powiedź jak to wyglądało wszystko? A zwłaszcza czy firma pozostawiła porządek i czy z umowy się wywiązała?

andzia1989

Hmmm, tak skorzystałam z promocji, zakupiłam dwie szafy z grafiką z lacobelu. Do salonu wiele ciekawych rzeczy z różnymi bajerami tzw. podświetlane rzeczy, diody, grafiti fryzjerskie itp. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i na pewno będę jeszcze realizowała zamówienia u tej firmy jeżeli będę tylko coś potrzebować. Wszystko jak było w umowie.

plota

No to gratuluję. Właśnie takich wykonawców potrzebujemy, by wszystko przebiegało pomyślnie. Pochwal się później jak się salon sprawuje, czy się klientom podoba, czy wszystko jest wykorzystane zgodnie z zamierzeniami, czy jednak coś byś zmieniła

andzia1989

Na pewno się odezwie za jakiś czas co i jak, jak na razie po pierwszym tygodniu jest coraz lepiej z dnia na dzień.

M_lenka

Andzia, a w jakich wymiarach zamówilaś te szafy? Mają jakieś ograniczenia w tej promocji co do wymiarów? Obydwie szafy masz wnękowe czy gdzięs musiałaś dobudować? Pochwal się trochę, bo tyle o tym piszesz i żadnych szczegółów !

readmylipss

Witaj, Jako przedstawiciel firmy Magic&Style mogę pomóc w stworzeniu wizualizacji salonu. Projektujemy wnętrza dla salonów kosmetycznych, fryzjerskich, hoteli, SPA itd. Więcej informacji na magicandstyle.com a pytania proszę kierować na sales@magicandstyle.com

andzia1989

Nie ma ograniczeń co do wymiarów. Ja zamawiałam jedną otwartą przestrzenią i jedną zamkniętą no i wyposażenie do salonu ogólnie. Wybrałam lacobel z grafiką fryzjerską do tego półki takie jakie są mi potrzebne różnej wielkości.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja