Forum

Wnętrza - Gabinet

Urządzenie gabinetu fryzjerskiego

lerona

mam kilka hurtowni fryzjerskich w których lubię robić zakupy, ostatnio udało mi się kupić świetną maszynkę babylissPRO cut-definer+. Można jej uzywwać zarówno przewodowo jak i bezprzewodowo, jestem zadowolona z tego zakupu, tnie bardzo dokładnie i jest poręczna.

andziks

Łapcie namiary - https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/blog/jak-urzadzic-salon-fryzjerski-by-byl-przytulny-i-funkcjonalny.html Polecam zaangażowanie się w takie tematy. Ludziom zależy na perfekcyjnym wyposażeniu i chyba nie ma w tym niczego zadziwiającego. 

andziks

Ewentualnie jeszcze na to zerknijcie - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/ Macie tam komplet rozwiązań, które są wam potrzebne, a ogólnie radzę zdecydowanie stawiać na jakość. Po prostu wtedy na pewno będziecie zadowoleni. 

Alicja75

Wszystko zależy od budżetu i stylistyki salonu - bardziej nowoczesna, bardziej vintage, badziej jeszcze cos innego?
Ciężko polecać w ciemno, ale jak chodzi o stylowy sprzęt do poczekalni to polecam rozejrzeć się po kolekcjach marki Puszman. Na pewno się znajdzie coś odpowiedniego. No i to solidna firma, więc inwestycja na wiele lat, ważne zwłaszcza dla tak ruchliwego miejsca jak salon fryzjerski.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja