Forum

Wnętrza - Kuchnia

Ustawienie zabudowy kuchennej

EltorroOK

Witam Chciałbym prosić o pomoc i porady odnośnie ustawienia sprzętów w kuchni. Kuchnia ma wymiary jak na http://img508.imageshack.us/img508/7725/wymiaryx.jpg Aktualny plan: Zobacz zdjęcie: http://img96.imageshack.us/img96/6979/wymiary3.jpg Opis: 1. W rogu chciałbym umieścić płytę gazową pod kątem 45 stopni (powyżej oczywiście okap) - wysoko w rogu jest wywietrznik 2. Jest chęć posiadania piekarnika w zaznaczonej szafie. W rogu chyba spowodowałby zbyt duże ścięcie (?) 3. To spowoduje pewnie problemy ze zrobieniem szafek u góry (skosy + wymiary) 4. Lodówka w przeciwległym rogu w zabudowie lub bez - która opcja lepsza? 5. Jest plan wyburzenia kawałków ścian przy wejściu do kuchni - zaznaczone czerwonymi X. Czy to dobre rozwiązanie? Bardzo proszę o opinie i sugestie. Dziękuję.

decor641

Ogólnie rozmieszczenie OK. Jak dla mnie to trzeba przede wszystkim pamiętać że kuchnia ma być funkcjonalna. Więc nie zapchaj jej zbyt dużą ilością mebli, szafek i sprzętu. Czasem dobrze coś schować i wyjmować tylko w ramach potrzeby niz non stop się o to potykać :) Pzdr ______________________________________________________________________________________________________________________________________ http://prk7nieruchomosci.org.pl/

beata155

ja bym zamieniła miejscami zlew z płytą. i nie zostawiałabym przestrzeni miedzy szafą a ścianą. wg mnie nie ma potrzeby burzenia tych ścinek

KasiaZet

Rozrysowałeś sobie to bardzo optymistycznie, bo między szafkami z jednej a drugiej ściany zostanie Ci jakiś metr (powinno być jakiś 1,20m) Myślę że lodówka powinna być trochę bliżej sprzętów. wersja 1: A co myślisz o rozwiązaniu takim, że przesuniesz zabudowę na całą ścianę tą 2,27m i całą ścianę pod oknem w kształt litery L ? wtedy lodówka mogłaby być całkiem z lewej strony, zlew w szafce rogowej... wersja 2: zabudowa w kształcie litery U z tym, że z jednej strony szafki mogłyby mieć 40 cm zamiast 60 ? jeśli Ci się któraś wersja podoba to mogę Ci to rozrysować pozdrawiam

marinka

Spora kuchnia? Również zamieniłabym płytę grzewczą z szafą. Co do drugiego segmentu: to myślisz, że często będziesz korzystał z tego blatu obok lodówki? Mnie by się gdzieś tu stół przydał (np. w miejsce tego blatu) - taki podwieszany.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja