Forum

Wnętrza - Łazienka

Wanna wolnostojąca- polecacie?

bibitka

Chcę kupić sobie wannę wolnostojąco na nóżkach. Chciałabym poznac opinie osób, które mają taką wannę. Czy jest wygodna? Mam upatrzoną wanne akrylową. Czy bardzo się rysuje?

madziulak

To też zleży od jakości wanny. W jednym sklepie będziesz miał idealną, która naprawde bardzo długo wytrzyma, a w drugim jakość będzie tak słaba że po 2 latach wanna będzi nadawała się do wywalenia. My akurat mamy w domu wannę akrylową zhttps://www.lazienkaplus.pl/ i nie mam do niej zadnych zastrzeżeń nuż 4 rok służy nam bez problemów, zero rysek, wietnie się czyści i jest naprawde bardzo wygpodna. 

Sandy

U siebie mam wannę akrylową i powiem, że jednak trochę się rysuje.

zabiegi fungicydowe

Atlantic_Polska

Świetnym pomysłem jest biała, ceramiczna wanna wolnostojąca, o opływowym kształcie. Na podłodze znajdować się powinno wówczas drewno. Całość dopełni grzejnik Sensium i fantazyjne lustro.

sensium

TopeShop

Jeżeli tylko masz na tyle miejsca aby postawić taką wannę w swojej łazience to moim zdaniem jak najbardziej warto bo wanna narożna zapewni optymalny komfort i relaks podczas kąpieli :)

TopeShop.pl

Marcinbee

Wanna wolnostojąca bardzo ładnie wygląda chociaż z utrzymaniem czystości no niestety nie jest najlepej. Ciężko jest ją dokładnie wyczycić, nie polecam osobom zabieganym, którzy nie sprzątają regularnie w domu 

weraw

Dokładnie rzecz rzeczowi nie równa jedna będzie dobra, inna niestety wręcz przeciwnie po kilku miesiącach będzie wyglądała tragicznie. Lazienka Plus z tego co się orientuję ma dobre jakościowo urządzenia do wyposażenia łazienek, poczytaj sobie zresztą opinie są bardzo pozytywne. 

bibitka

Dzięki za informęcję zdecyduję się jednak na coś w tym stylu https://www.lazienkaplus.pl/pl/cersanit-sicilia-wanna-asymetryczna-170x100-cm-lewa-s301-097,467433,7,i/ wannę akrylową kolażanka mi doradziła, także zdaję się na jej długoletnie doświadczenie architekta. 

madziulak
bibitka napisał:

Dzięki za informęcję zdecyduję się jednak na coś w tym stylu https://www.lazienkaplus.pl/pl/cersanit-sicilia-wanna-asymetryczna-170x100-cm-lewa-s301-097,467433,7,i/ wannę akrylową kolażanka mi doradziła, także zdaję się na jej długoletnie doświadczenie architekta. 

w tym sklepie również bardzo chętnie doradzają, robią projkety łazienek także możesz też ewentualnie popytać tam. 

gryzia

mi się bardzo podoba, są stylowe, ale trzeba dopasować do całej łazienki

lyreth

Takie wanny są stylowe i ładnie wyglądają ale są niepraktyczne

JuliaTarnawska

A wanna zabudowana może przegnić od spodu, wtedy musisz remontować całą łazienkę żeby wymienić rurę.

Mareczek1

JA swoją wannę wolnostojąca kupowałem w tym sklepie - https://www.lazienkiabc.pl/Wanny-wolnostojace-c457

SalonMeblowy_net

Moim zdaniem odpowiednio dobrana wanna stylowo do naszej łazienki to dobry wybór, pamietajmy jednak iż zdecydowanie najwięcej zależy od tego jak dużą mamy łazienkę. Moze warto zastanowic się nad wanną w zabudowie z hydromasażem?

SalonMeblowy.net 

szmeiq

Elegacnkie i dobrze wykonane wanny wolnostojące ma Massi, polecam zajrzeć tu https://tanialazienka.com/wanny-wolnostojace.html. Mam taką wannę Thermo 150 cm właśnie i jest super. Pięknie się prezentuje, jest wygodna, pojemna, można się świetnie zrelaksować

AreaCeramica

Taaak, jak najbardziej. Rewelacyjna w stylu np.angielskim znajdziecie tu, i wd doatku  po dobrzych cenach.

areka

Nie polecam kupować wanny wolnostojącej, chyba że jakość nóżek będzie na akceptowalnym poziomie, a nie że będą się chwiały. Zależy to też od tego, jak ktoś wychodzi z wanny, bo można się lekko łapać, a można też z całej siły. U mnie musiała być zrobiona zabudowa, bo nie ufałam czterem małym nóżkom, że utrzymają ciężar wszystki domowników i nie będą się przewracać.

Dekorator36

Wanna wolnostojąca... Temat rzeka. 

Każdy by chciał wannę wygodną, utrzymującą ciepło wody, nie rysującą się, łatwą do utrzymania w czystości, najlepiej w satynowym macie, oczywiście piękną i wygladającą jak milion dolarów. Ale w cenie chińskiego brodzika.

Nie ma takich ofert i trzeba sobie jasno powiedzieć. Nie ma możliwości  aby mieć elegancką, trwałą i utrzymującą ciepłotę wody wannę zrobioną z akrylu czy kinglomeratu.

Takie oczekiwania spełniają wyłącznie wanny kompozytowe z prawdziwego solid surface. 

To wanny z reguły od kilkunastu tysięcy w zwyż. Jest polski producent wanien wolnostojących na wymiar z solid surface. Ceny nieco wyższe jak za chińskie wanny kompozytowe, ale dużo niższe jak za włoskie propozycje. Różnicy między wannami z Polski, a z Włoch nie ma. Z tą różnicą, że polskie są robione idealnie pod zamówienie, w dowolnym kształcie i rozmiarze. A jeżeli są że stałej kolekcji Luxum czy Cristalstone, to są cenowo konkurencyjne  do dużo słabszych wanien azjatyckich. Warto poszukać 

WANNY WOLNOSTOJĄCE NA WYMIAR

Załącznik
DagaL

Polecam, o ile jest kupione coś naprawdę porządnego i odpowiednio przez FACHOWCA zamontowane, a nie przez Iwana, który nie paniemaju instrukcji. Polecam wanny wolnostojące polskiej firmy Massi. Widzę,że jedna z osób wspomniała o nich i nie dziwię się, bo wygląd super i jakość bardzo dobra

daniella

Polecam kabinę walk-in,  ma super design, dodaje przestrzeni łazience, myśmy kupili firmy radaway, znalazłam idealną w salonie bokaro .

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja