Forum

Wnętrza - Łazienka

Wanna wolnostojąca- polecacie?

Monialipka

Polecam EGEE II, tylko białą nie czarną.. Niestety na czarnej podczas transportu nóżki porysowały wannę w tak widoczny sposób, że nie można było tego w żaden sposób zamaskować. Na szczęście sprzedawca nie robił żadnych problemów i wymienił towar na nowy - jednak nie obyło się bez kolejnego okresu oczekiwania 3 tygodnii.

Podobno można polerować tę wannę aby zgubić wszystkie ryski, mimo wszystko nie zdecydowaliśmy się z mężem na takie rozwiązanie.

No i najważniejsze, do rozładunku tej wanny warto zapewnić sobie przynajmniej 4 osoby, jest tak ciężka, że dwie osoby z ledwością ją podniosą a należy bardzo uważac na odpływ i te nieszczęsne nóżki.

kk001

To zależy. Jak duża jest twoja łazienka? Wanna wolnostojąca będzie super wyglądać w większych pomieszczeniach. Może jest łądna ale co po tym ,skoro nie będziesz mieć jak się ruszyć? Popatrz na różne rozwiązania np.In360. Może i jest modna ale niewszędzie pasuje 

Nicodemka

Uważam, że powinnaś zdecydować się na wannę wolnostojącą. To na prawdę nowoczesne rozwiązanie. Sama chciałabym taką mieć. 

AmandaK

My na jesień się przeprowadziliśmy do nowego domu i tutaj własnie mamy wanne wolnostojącą, kupiliśmy z firmy swissliniger. I to był świetny wybór. Nie dość że wygląda po prostu świetnie, to jest bardzo wygodna. Mamy taką z wieloelementową baterią, także to też dodatkowo moim zdaniem fajnie się prezentuje i jest po prostu praktyczne. Ta firma ma w ogóle wiele modeli do wyboru, ciężko się zdecydować bo co jedna to lepsza 

basia999

bardzo mi się takie podobaja

Atlantic

O ile owalne wanny wolnostojące pasują do łazienek klasycznych, o tyle prostokątne stworzono z myślą o nowoczesnych. Będą one pasowały do takich elementów jak posadzka z żywicy czy minimalistyczna kabina.

fot. grzejnik Nefertiti

Nefertiti Mixt

bibitka

Ja kupiłam wannę wolnostojącą na https://wodtech.pl/ z polecenaia znajomej która poleciła mi ten sklep. Udało mi się zamówić wannę dość dużo w niezłej cenie polecam 

kk001

Wolnostojąca wanna zajmuje dużo mniejsca więc jeśli masz dużą przestrzeń to czmu nie.Myślałeś o czymś takim https://www.in360.pl/lazienka/umywalki-i-zlewy/umywalki/cechy/producent-roca.html? kwestia czy wanna ma być akrylowa czy ceramiczna 

anelka82

My własnie w Swissliniger kupilismy swoją wanne, też wolnostojąca. Bardzo ładnie wyglądają w łazience, no i wygodne sa. Powiem szczerze jakośc super, cena dobra. Rewelacyjny sklep, tak szczerze to nie znalazłam gdzie indziej róznoie ładnej wanny http://swissliniger.pl

agasawaa

Ja kupiłam wannę wolnostojącą w sklepie unistal. Polecam serdecznie.

traczka

A moim zdaniem warto jest mieć w łazience zarówno wannę wolnostojącą jak i prysznic. Prysznic jest przydatny jeśli chodzi o codzienne branie kąpieli. Czy szybkie wzięcie prysznica z rana. Wanna natomiast do kąpieli. Lubię sobie raz na jakiś czas urządzić przyjemną relaksującą kąpiel :)

Polecam zerknąć sobie na wannę Rea:

https://lazienka-rea.com.pl/wanna-wolnostojaca-rea-ferrano-170.html

Dobrej klasy produkt. No i obowiazkowo pasuje do niej wolnostojąca bateria.

AnetaPowidlo

Moim zdaniem to sprawdzone rozwiązanie.

helciak

Super wannę wolnostojącą własnie kupiliśmy w Swissliniger, mają nawet takie duże po 180cm, jest w czym wybierać, spoko ten sklep

daniella

Według mnie wanny wolnostojące wyglądają najlepiej. Fakt faktem trzeba mieć sporo wolnej przestrzeni, ale warto jest inwestować w łazienkę. Ja  kupowałam wyposażenie w salonie Bokaro.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja