Forum

Wnętrza - Łazienka

wanna z jacuzii

bebe9999

Czy wanna z jacuzzi pobiera duzo więcej prądu? jeśli tak to o ile

tabasco

zastanów się nad samą "praktycznością" wanny, a nie nad tym ile pobiera prądu. Coś w tym musi być, że ludzie właśnie wyzbywają się tych wanien na rzecz "normalnych" bez udziwnień. Po 3-letnim koszmarze zwanym - wanna z jacuzzi - mam nareszcie NORMALNą. Nie wiem ki diabeł mnie podkusił do kupna tego wynalazku, ale 3 lata z tą małpą - to o 3 za długo. Sama pielęgnacja dysz, rur, sitek i innego ustrojstwa specjalnymi płynami, zjadała więcej mojej pensji i nerwów niż prąd. Szlam i smród wydobywający się z zastałej w przewodach wody - jest nie do opisania. A gwarantuje Ci, że codzienne nie będziesz się "dżakuzować", więc woda będzie sobie cichutko gniła w rurkach wanny. Mnie wkurzała "tylko" konserwacja i pielęgnacja tego badziewia. Ale mam znajome które niestety nabawiły się grzybicy przez "bąbelki". Nie każdy organizm kobiecy toleruje jacuzzi - wystarczy zapytać dobrego ginekologa. pozdrawiam

zegar69

zgadzam się, jeśli myśli się o wannie z hydro, trzeba mieć na względzie jej pielęgnację, warto więc kupić sprzęt dobrej klasy. Ale i tak człowiek jest narażony na cały ten syf, wiec niektórzy uważają ze warto mieć 2 wanny: jedną z hydro do relaksu, drugą zwykłą na co dzień. Tylko skąd tych łazienek brać tyle!

iwonkarak

Jakieś opinie o ogrodowym jacuzzi? 

nelka11

Fajna opcja, szczegónie jeśli masz miejsce, aby takie jacuzzi sobie w ogrodzie postawić. Wbrew pozorom nie jest to wcale taki duży koszt, jak niektóre osoby sobie wyobrażają. Polecam kupienie jacuzzi dmuchanego, w razie potrzeby można spuścić z niego powietrze oraz je schować. Koszt zaczyna się mniej więcej od 2000 zł za tańsze jacuzzi, jeśli zależy Ci na dodatkowych funkcjach oraz na większej wielkości. musisz się naszykować na koszt rzędu 3000-4000 zł.

https://www.dobrebaseny.pl/JACUZZI-OGRODOWE-DMUCHANE-c146

Odpowiedz w temacie

wanna z jacuzii

Edytuj wypowiedź

wanna z jacuzii

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja