Forum

Wnętrza - Pokój dziecięcy

Wąski i mały pokój dla synka- proszę o pomoc w urządzeniu

agn

Witam, potrzebuję pomocy w umeblowaniu małego pokoju dla . wyglada jak kiszka- jest długi i cienki. Ma 183 cm x 363 cm. Drzwi są na krótkiej ściane, umieszczone są zupełnie z boku (po prawej stronie). Naprzeciwko drzwi po środku ściany jest okno. Na razie w pokoju stoi łóżeczko i 2 wysokie regały (Ivar- Ikea, wymiar szer. ok. 80, głęb. 30, wys. 236). Całość wygląda nieciekawie i nudno. Dopiero "wprowadziliśmy " do tego pokoju synka więc jeszcze nie zdążyliśmy poukładać zabawek itd. Na ścianach jest niebieska tapeta, poza tym będzie jeszcze piankowa dekoracja Kubusia Puchatka Obecnie nie mam kasy na kupno nowych mebli, myślałam żeby te regały skrócić, może 1 wywalić. Może zawiesić jakieś półki zamiast 1 regału. Będę wdzięczna za sugestie. Z góry dziękuję. Agnieszka

agn

Skasowało mi część tekstu- pokó jest dla rocznego chłopca.

loooks90

Te piankowe dekoracje jeżeli są stare to wyrzuć je ! Niebiesko kolor to doskonały do tej okazji powinnaś jeszcze jakieś białe zasłony powiesić tam ! hmm ciężka sprawa z tymi regałami myślę ze jeden powinnaś wywalić bo to za mały pokój na takie lumpiarstwa ! fajnie by wyglądało jakby na ścianach powiesić 3-4 półeczki długośc i 1m kurcze szkoda ze nie masz zdjęcia moze bym cos wiecej poradził :) jak cos to pisz ! chetnie pomoge

Gienka34

Najważniejsze są dekoracje. Postaw na kolorowe dodatki. Kup synkowi np. taki kocyk http://hippo-sklep.pl/koce_i_narzuty/koc_polarowy_auta_cars_02.html Możesz kupić też jakieś fajne jasie. Gwarantuję, że synkowi takie dodatki się spodobają :)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja