Forum

Wnętrza - Pokój dziecięcy

Wlasna inwencja

max2

Wydaje mi sie , ze do końca idea deccorii nie jest właściwa. Ludzie ściągają z rożnych blogów zdjęcia i tworzą własne galerie. Uważam, że galerie powinny ukazywać nasze mieszkania, domy, aranżacje, pomysły, czyli to, co sami tworzymy i wtedy to ma sens. Mogę jedynie na forum zachęcić Was do twórczego podejścia. Nie kopiujcie pracy innych!

yariire

Umieszczanie w galerii zdjęć innych domów/ mieszkań/ aranżacji nie ma na celu bezwstydnego kopiowania i udawania, że to "moje" (chociaż spotkałam się z takimi przypadkami) a raczej podzielenie się odnalezionymi pomysłami z resztą użytkowników. A może ktoś się zainspiruje? Może komuś się nasza "nie nasza" galeria przyda w procesie projektowania własnych wnętrz? Nie popieram podpisywania zbioru zdjęć katalogowych jako "mój salonik" i wciskania ludziom kitu ale popieram świadome i uczciwe umieszczanie tu znalezionych w sieci (i nie tylko) ciekawostek. Ja ostatnio zeskanowałam zbiór tapet, cały "artykuł" z pisma wnętrzarskiego. Może komuś się któraś spodoba, jakoś go zainspiruje? Mam tego nie robić bo to nie moje ściany?

Arcadia

A dostałaś zgodę od tego pisma wnętrzarskiego i od autora ICH zdjęć na rozpowszechnianie? Odpowiedz sobie sama. Za naruszenie praw autorskich sądy również mogą karać...

yariire

Nie słyszłam jeszcze o przypadku ukarania kogość za publikację pojedynczych materiałów z pisma. Często natomiast spotykam się z umieszczaniem ich na rozmaitych blogach i stronach (oczywiście z podpisem). Faktycznie może to być karane ale patrzyłam na strony pism, których materiały skanowałam i nie znalazłam wzmianki o kopiowaniu. Cóż. Jeśli ktoś się do mnie zwróci w tej sprawie i uzna, że powinnam usunąć to usunę. Wciąż jednak nie uważam, żeby to było mniej przydatne na tym forum. Pozdrawiam

anti

Uważam ,że galerie prywatne są dużo ciekawsze niż piękne foty skopiowane w necie.Ciekawsze,ponieważ mamy faktyczny wgląd do naprawdę pięknych mieszkań ,niekoniecznie urządzanych w studiach ,czy przez projektanta.A co to za sztuka zapłacić ,żeby ktoś nam sprawił idealny kąt(nie zawsze pasujący do naszego charakteru) ?Urządzajmy sie,według własnych pomysłów,to bardziej cieszy:)

piaskowa_babka

Tez jestem za tym aby nie wstawiać zdjęć z netu. Ale jeżeli już to fakt wypadało by podpisać skąd pochodzą. Nie wspominając o tym ze sa wstawiane zdjęcia - dzieci - kotów, psów - ciast wypada mi tylko błagać nie róbcie takich rzeczy to nie ten portal.

cemilia

Zgadzam się... nie wiem o co chodzi, ale zamieszczanie galerii kompletnie nie związanych z tematem wydaje mi się zupełnie nie na miejscu. Są inne portale gdzie można pochwalić się i porozmawiać o psach, kotach, dzieciach, wypiekach domowych, dzierganiu itd. W innym temacie traktującym o tym samym zarzucono mi, że skoro drażnią mnie te galerie, to znaczy, że jestem aspołeczna. A mnie się wydaje, że osoby, którym się nudzi nie mają co robić i wymyślają sobie o czym tu zabłysnąć, słodzą sobie nawzajem i chyba wzajemnie w ten sposób się dowartościowują. Czyżby dlatego, że w rzeczywistości to one właśnie są aspołeczne?

LadyD

Ja zazwyczaj szukam inspiracji na FB Sigma Coatings. Wpadam też czasem na ich Instagram. Jeżeli mam pytanie zawsze dostanę odpowiedź. Jestem bardzo zadowlona. 

Odpowiedz w temacie

Wlasna inwencja

Edytuj wypowiedź

Wlasna inwencja

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja