Forum

Wnętrza - Salon

Wybór drzwi i okien do domu w Poznaniu

Dominika0l

Cześć!

Jaką firme możecie mi polecić jeśli chodzi o wybór dobrej jakości drzwi zewnętrznych, okien w Poznaniu? Zależy mi na wsparciu zakupu, ale również pomocy w montażu. Pomożecie, byłabym bardzo wdzięczna! :)

Tomasz43

Ja natomiast zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś zwróciła uwagę na ofertę firmy Domegaz z Poznania. Są w stanie realizować wszystkie zlecenia na wysokim poziomie, jednocześnie można liczyć na profesjonane wsparcie obsługi w razie dodatkowych wątpliwości i co najważniejsze konkurencyjne oferty odnośnie zakupu stolarki okiennej, drzwi oraz wykonania fachowego montażu.

Weronika334

Podzielam pozytywną opinię na temat firmy Domega. Jest to firma z ogromnym doświadczeniem, świetną obsługą i bardzo dobrymi cenami jak za okna m.in OknoPlast oraz samą usługe montażową. 

Zuza888

W Poznaniu można kupić dobre okna marki Jezierski przy Góreckiej 31. Stolarkę produkują w renomowanych systemach Schuco. Mają bardzo szeroką gamę wersji okien w różnych wersjach kolorystycznych, więc można wybrać najlepiej dopasowane rozwiązanie: https://www.jezierski.com.pl/pcv-kolory/. Poza oknami można u nich kupić także dopasowane drzwi wejściowe w bardzo szerokiej gamie wzorów.

KrzysztofMer

Podzielam pozytywne spostrzeżenia na temat firmy Domega ponieważ korzystaliśmy z ich usług do tej pory dwukrotnie i w obu przypadkach w pełni wykonali swoje zadanie, czyli zapewnili sprawną realizację zamówień i zajęli się montażem z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa i dokładności. Efekt zadowalający, nie ma żadnych przecieków, czy nieszczelności. Ode mnie duży plus!

Dominika0l

Super, bardzo dziękuję za wszystkie informacje :) 

Z chęcią zajrzę jak tylko będzie okazaja do salonu, a teraz pozostaje mi zapoznanie się z ich ofertą bezpośrednio na samej stronie internetowej. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki!

Tomasz43

Nie ma za co :) Mam nadzieję, że wszystko się uda i ostatecznie będziecie zadowoleni z efektów końcowych oraz oczywiście kosztów i podejścia obsługi firmy Domega.

Weronika334
I jak czy już jesteście po realizacji i montażu? Jeśli tak, to czekamy w takim razie i na Twoją wypowiedź jak efekty i czy jesteście z tego zadowoleni!

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja