Forum

Wnętrza - Łazienka

Wykończenie łazienki?

Ekler

Witam, Kończę odnawianie mieszania- właściwie od zera. I przyszła pora na łazienkę, której dużym minusem jest to, że jest bardzo malutka. Nie mam pojęcia jak to wszystko urządzić, zwłaszcza biorąc pod uwagę dopływ wody. Macie jakieś strony z poradami, czy coś w tym rodzaju, gdzie mógłbym zobaczyć sobie jak to fajnie zrobić?

Szeremski

Kiedyś (gdy urządzałem dom) byłem na stronie sprzedażowej akcesoriów łazienkowych, na której można było znaleźć takie właśnie ciekawe i darmowe! projekty różnych łazienek i duży wybór asortymentu. Niestety nie pamiętam jak się strona nazywała, ale pytaj dalej, może ktoś zna coś podobnego.. A gdybym sobie przypomniał to podeślę podpowiedź.

olaf2

Na stronie sklepu internetowego łazienka plus, znalazłem kiedyś ciekawy artykuł dotyczący aranżowania niewielkich powierzchni pod łazienkę właśnie. Podsyłam Ci linka http://www.lazienkaplus.pl/pl/porady/jak-maksymalnie-wykorzystac-minimalna-przestrzen-lazienki/157 – rzuć sobie okiem.

Ekler

Ej no ciekawy ten artykuł na tej stronce. Poza tym, jak przeglądam tak sobie teraz ich ofertę to mają nieeezły asortyment i wybór marek, które mnie interesują.

AleksanderW

Na stronce tego sklepu jest więcej ciekawych artykułów. Jak swego czasu szukałem informacji i porad odnośnie ogrzewania łazienki to tutaj w jednym z artykułów znalazłem całkiem frapujące porady, które po części później zastosowałem u siebie.

afrodytka

Jeżeli chodzi o elementy typu baterie, panele prysznicowe, to ja polecam te od SILLA. Zwłaszcza, jeśli chodzi o panele pod prysznic właśnie. Mają bardzo elegancką, designerską stylistykę. Prezentują się naprawdę niezwykle nowocześnie, a do tego wykonane są z najwyższej jakości materiałów i wykończone w taki sposób, by uchronić przed zarysowaniami i osadzaniem się kamienia. Sprawdźcie sobie na ich stronce :).

rampol

http://www.roca.pl/katalog/kolekcje - tutaj znajdziesz mnóstwo inspiracji/

DecoRoom

Na pewno jasna kolorystyka, duże płytki, meble na wymiar, to powinno pomóc. https://www.facebook.com/decoroom.eu

majka123

oczywiście ze meble na wymiar będą najlepsze.

martike

Pokaż rzut na łazienkę z oznaczoną instalacją. Nasze rady będą trochę wyssane z palca dopóki nie zobaczymy jak mała jest ta łazienka i czy pomieszczenie jest podłużne czy np. bliżej mu do kwadratu. Roca jak kolega rampol zasugerował ma serię Dama Senso, przygotowaną właśnie pod niewielkie powierzchnie.

Wiesio54

Czekamy na zdjęcia i będzie wszystko wiadomo.

Odpowiedz w temacie

Wykończenie łazienki?

Edytuj wypowiedź

Wykończenie łazienki?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja