Forum

Wnętrza - Łazienka

Wzorki w łazience

PiotrekS

Co sądzicie o napisach, nadrukach itd. na kabinach prysznicowych? Mnie się wydaje, że ostatnio staje się to coraz modniejsze, to też sam sobie sprawiłem wzorek na kabinie :) o tutaj http://www.swiatszkla.com.pl/208,druk-na-szkle.html. Uważam, że wygląda to super, łazienka jest taka jakby, mniej surowa, ale chciałbym poznać wasze zdanie, co sądzicie?

NinaT

Jestem akurat przeciwniczką nadruków - czy to na koszulkach czy na kabinach prysznicowych. :)

Dorothy5

Zdecydowanie jestem przeciwniczka takich nadrukow, jesli nadruki to tylko do kuchni ;) Woda na scianach prysznica wystarczy + ewentualny osad z kamienia do czyszczenia ;p

Boroczka

Zastanawia mnie jak taki nadruk utrzymać w czystości? Obawiałabym się osadów z mydła i kamienia. Ponadto czy to się przykleja do kabiny?

Uliska

Jak dla mnie takie nadruki wprowadzają chaos, tym bardziej że w łazience zewsząd atakują nas różne wzorki. Sa na płytkach, ścianach, wszędzie.

AnnaWiczynska

Dokładnie, moim zdaniem również to nie jest zbytnio trafiony pomysł, właśnie ze względu na ów chaos. Zupełnie co innego, kiedy ktoś ma upatrzony jakiś obraz, fototapetę, to rozumiem, ale same wzorki dla wzorków? Gdzie jak gdzie, ale w łazience, które z reguły w Polsce są niewielkie, to kompletnie bez sensu. Powierzchnia ścian musi być raczej jak najbardziej jednolita, by dawała wrażenie czystości i przejrzystości, a taki wzorek na ścianach - to weźcie pod uwagę, że będzie się jeszcze odbijał w lustrze, więc podwójnie źle.

Aranwne

Ja bym sobie dał spokój, ogólnie jestem przeciwnikiem takich napisów z pseudo rodzinnymi treściami. Trochę to kiczowate

adyss

lepsza opcja jest widok - łazienka nabiera klimatu i nie nudzi się po 6 miesiącach użytkowania - http://www.malyduzyremont.pl/2014/09/nowoczesna-azienka.html

2hd

Niestety,ale mogę się zgodzić- te wszystkie nadruki i napisy są mocno kiczowate,pomijając już nawet sam aspekt praktyczności,który nijak ma się w łazience. Tutaj lepiej postawić na tradycyjne płytki z ładnym,ciekawym wzorem o fajnej kolorystyce. www.2hd.pl

mervi

Hmmm bywa to różnie. Dla przykładu koleżanka wykorzystała w łazience kolekcję zienia, gdzie ma dość mocny rysunek kobiety plus oczywiście znaczki markowe pana zienia. I powiem tak, byłem zdziwiony efektem. Wyszło fajnie. Co do wzornictwa, to jednak zamiast tekstów wolę ciekawy dekor np. bardzo ciekawe dekory kolorowe to multicolor z Oppa. I poszedłbym w takie wzornictwo.

Lorel

Mnie się to nie bardzo podoba, wolę proste wnętrza;)

mervi

Co dokładnie ci się nie podoba - ogólnie pomysł by wykorzystać płytki z wzorem czy w ogóle stosowanie wzorów na ścianach? Wiesz ja też lubię prostotę, jednak czasem jest wyższa potrzeba gdzie trzeba wykorzystać wzornictwo. No płytki nawiązujące stylem w klimaty hiszpańskie i arabskie?

DecoRoom

Jak najbardziej można tego typu płytki doskonale wkomponować w nowoczesne wnętrze, natomiast nie wolno przesadzić z wyrazistością pozostałych elementów w danym pomieszczeniu z tymi płytkami. http://www.decoroom.eu/

Odpowiedz w temacie

Wzorki w łazience

Edytuj wypowiedź

Wzorki w łazience

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja