Forum

Wnętrza - Przedpokój

Z jakiego materiału schody???

Sebko43

Najlepiej połączyć drewno + szklane balustrady mi to się podoba najbardziej, ale również co do schodów drewnianych jestem zgodny.

majka123

też uważam, że najładniejsze są schody drewniane:)

wiper

my mamy drewniane schody i drewnianą balustradę. Jesteśmy bardzo zadowoleni i jakbyśmy mieli raz jeszcze wybierać to wybralibyśmy tak samo.

thetel

również uważam, że drewniane schody są najlepsze, co do balustrady to szklana wygląda bardzo nowocześnie i elegancko, jednak mi bardziej podoba się drewniana

majka123

drewniana balustrada bo szklana za bardzo się brudzi

DecorWnetrz_com_pl

Na forum jest już kilka podobnych wątków, natomiast tutaj raz jeszcze powtórzę, że najlepszą opcją będą schody z naturalnego drewna, które odpowiednio zaimpregnujemy. Może być to zarówno dąb jak i drewno bukowe lub sosnowe. DecorWnetrz.com.pl

Seartpl

Zdecydowanie jesteśmy za drewnem, jest pondczasowe i uniwersalne. Pozdrawiamy zespół Seart.pl

mirabela

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://www.kdmax.pl

SzamotIkswonazyk

Taśmy poliestrowe są najlepsze jeśli chodzi o zabezpieczanie towarów. Są mocne jak taśmy metalowe i elastyczne jak plastikowe. Polecam sprawdzić.

Andzejoxmixx

Spróbuj sobie Kurtyny PCV zamontować :)

magnus834

Ja u siebie mam drewnianą i jestem bardzo zadowolony farby i lakiery kupuje tutaj https://natural-wood.pl/

KrzysztofMer

W mojej ocenie zdecydowanie warto postawić na poszukiwania przede wszystkim pięknych i jednocześnie funkcjonalnych w codziennym użytku schodów drewnianych, akurat jeśli chodzi o ich wybór to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia firmę z którą wspólpracowaliśmy, czyli  https://ekskluzywne-schodydrewniane.pl/ z którymi będziecie mogli nawiązać udaną współpracę i co najważniejsze idealnie dopasować je pod swoje indywidualne potrzeby. 

Alka86

Mi zawsze marzyły się schody drewniane i takie właśnie w domu mamy. Są piękne i ponadczasowe, bo drewno zawsze dobrze wygląda. Jedynie co ważne to dobrze je zabezpieczyć, ale w dzisiejszych czasach to nie problemy. My malowaliśmy schody bejcą, a potem lakierierm bezpodkładowym Viadaron. Efekt jest świetny, schody wyglądają pięknie, a drewno jest super chronione przed ścieraniem.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja