Forum

Wnętrza - Kuchnia

zielona kuchnia

mermajek

Od dawna marzy mi się zielona kuchnia... ale taka zielona zielona "żabiasta, "trawiasta", soczysta. NIe żaden oliwkowy, dentystyczny, pistacjowy czy miętowy... mebelki już zamówione (mówię mebelki bo kuchnia jest maleńka) - będą miały białę boki i blaty i właśnie soczyście zielone fronty. Do tego kafle - na podłodze i ścianie białe, z grubą zieloną fugą. Problem polega na tym, że chcę jedną wolną ścianę pomalować też na zielono (jesdna z Pór roku firmy Nobiles) i zastanawiam się czy to nie będzie przesada. Całe mieszkanie chcemy urządzić w bardzo intensywnych kolorach. Kuchnia jest w półotwartej wnęce w salonie, i zastanawiam się, czy nie da nam za bardzo po oczach tą swoją zielonością... Co myślicie? Zmienić ten zielony na ścianie? (Sufit i przestrzeń nad szafkami wiszącymi planowo ma być biała) poradzcie coś... nie musi być rozsądnie ;) ale zjadliwie

justi77

witam. ja mam kuchnie w zielonych kolorach i szczerze mowiac juz mi sie przejadla. jezeli meble beda zielone to radze ci zeby sciany juz nie malowac na zielono. nawet jesli bedzie to inny odcien zielobego. lepiej powiesic jakis duzy fajny obraz z kuchennym motywem np mango , kiwi, zielone kwiaty itp

dikande

Święta racja:) Pzdr.!

Gabi1

Witam ,od niedawna mieszkam w swoim nowym domu i tak jak Ty równierz pragnełam pomalować pomieszczenia w intesywnych kolorach. Kuchnia jest soczysto zielona ,salon brzoskwiniowy , holl żółty i zapewniam Cię żę wygląda to przepięknie zawsze świeżo i przejrzyście. Polecam.

violinek

Vitaj :))) ja tez mam kuchnie z zielonym ...fronty sa waniliowe a blaty , listwy i uchwyty w ciemnym butelkowym zielonym .... u mnie sciany sa waniliowe ale ...chcialam dodac jeszcze troche zielonego i myslalam o tapecie (welurowej )zielono -jasnej w jakis wzor ....ale tylko na jednej scianie tuz przy stole , na razie jestem na etapie poszukiwan ..ale moze Tobie spodoba sie ten pomysl ? Pozdrawiam :)

MoniaGdynia

Cześć, Po wielu dniach wypełnionych "dylematami" z zakresu jaki kolor położyć na ścianę w pokoju z aneksem kuchennym, zdecydowałam się na kolor zielony-"aktywność' firmy decoral. Moim zdaniem, bardzo ozywił wnętrze Sprawił, że wnętrze, także to kuchenne zyskało charakteru. Teraz zupełnie inaczej wyglądają mdłe kafelki na ścianach w kuchennej częsni. Reasumując, kolor zielony okazał się trafionym pomysłem na kuchenne wnętrze. Jutro umieszczę nowe zdjęcia na swoim profilu. Będzie widać postep prac i pierwszy efekt pokrycia ścian kolorem zielonym :) Pozdrawiam

aka

Witam ... ja też w zamyśle mam zielono-białą (lakierowaną) kuchnię dlatego prawdopodobnie udało mi się trafić na to forum. W chwili obecnej mam problem z płytkami na ścianę poszukuję pomysłu! natomiast na ścianę gdzie znajdować się będzie kącik jadalny wybrałam tatete zmywalną http://www.allegro.pl/item534746184_tapety_zmywalne_tapeta_w inylowa.html. Dodam ,że moje mebelki będa z przewagą bieli dlatego pozwoliłam sobie na taki wzór na ścianie, chcę nim troszkę rozweselić wnętrze kuchni. Chętnie usłyszę sugestie co do płytek i blatu... Pozdr

dekolandia

witaj,ja mam ciemno zielona kuchnie fronty pomalowałam na oliwkowo,zerknij sobie do mnie,ale teraz zmieniam kolorek,nadal cos w zieleni ale zdecydowanie jaśniej:)pozdrawiam

agnieszka361

witaj może się zdziwisz ale ja widzę twoje zielone meble na pięknych czekoladowych ścianach,a na jednej z nich soczysto zielony obraz np. limonka lub coś innego.

mermajek

dzięki wszystkim za porady :) moje Kochanie się jednak uparło, że pierwsza koncepcja jest najlepsza... więc za parę tygodni zapraszam do galerii zieloności :)

Chr1su

My mamy mocny czerwony + jasne http://www.mamita.pl . Wygląda to świetnie w małej kuchni . Piszę to dlatego , że nie ma co bać się intensywnych kolorów , w kuchni sprawdzają się znakomicie .

Odpowiedz w temacie

zielona kuchnia

Edytuj wypowiedź

zielona kuchnia

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja