Forum

Wykonawcy - Architekci

Aranżacja kawalerki 34m2 dla rozwodnika - pomocy :)

Tomash

witam, Jestem rozwodnikiem (mam 41l) i kupuję lada dzień kawalerkę w stanie deweloperskim. Będę mieszkał sam, ale córka regularnie mnie odwiedza. Kawalerka jest póki co prostokątem, w którym mogę za kilka dni zasugerować czy i gdzie postawić dodatkowe ścianki działowe. następnie muszę dać info gdzie mają zrobić instalację elektryczną (gniazdka, kable na oświetlenie) i hydraulikę (gdzie pralka, gdzie zmywarka). Bardzo chciałbym, aby ktoś pomógł mi, doradził, zasugerował jakieś rozwiązania, ale nie ogólnymi opisami, lecz scanem, zdjęciem swojego pomysłu rozrysowanego na planie. O ile co do łazienki nie ma wyboru, to mam dylemat czy 'zrobić' oddzielną sypialnię, czy otwarta przestrzeń z częścią sypialniana. Czy ktoś podejmie to wyzwanie? Odpowiem na wszelkie niezbędne i pomocne w wymyślaniu pomysłów pytania. Oczywiście zrobię scan planu i podeślę. Nie wiem jak to tu funkcjonuje, czy zainteresowane pomocą mi osoby przyślą maila, czy jakoś tu mam załączyć ten plan. proszę o szybką pomoc, bo na dniach muszę wskazać ewentualne ścianki i info o instalacjach. Z góry dziękuję. P.S. Jaki koszt proponujecie Państwo za takie zlecenie? Pytam bardziej jednoosobowe firmy, małe i niedrogie, aniżeli te duże.

Didi888

Przy aranżacji moze też warto pomysleć o takich rzeczach jak np dobre gniazdka oraz włączniki ? Świetne w swojej ofercie ma Ospel ;) Nikt nie ma tak bogatego wzornictwa jak własnie oni ;)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja