Forum

Wykonawcy - Architekci

Co to za konstrukcja jak w marketach? Jak się taki gmach nazywa?

Posty: 198
PanTercjusz

Jak jest budynek na auto, to jest garaż, jak dla ludzi to np blok albo kamienica, a jak się nazywa z punktu widzenia zbudowania taki budynek jak hala (?) no marketowa - coś takiego jak Tesco ma, itd - chodzi mi o to że nie mam na to słowa, a nie chodzi mi o budowlę murowaną, tylko taki stalowy blaszak z byle elewacją z przodu - ??

Posty: 191
Helgaaloalo

Hehe, ale chodzi Ci może po prostu o halę stalową? (hala magazynowa, hala produkcyjna itd?) Chyba takimi pojęciami się to określa, tak mi się wydaje. Takie konstrukcje stalowe wykonuje np. ta firma: http://www.cobouw.pl/hale-stalowe - zerknij sobie jak to wygląda i czy o coś takiego Ci chodziło.

Posty: 301
Canion

Dokładnie, hala salowa, konstrukcja stalowa, obiekt przemysłowy, magazynowy itp. Nazw jest mnóstwo, budują to wyspecjalizowane firmy, jak wspomniana wyżej Cobouw lub nie mniej znana http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/. Oprócz tych dwóch znalazłoby się pewnie jeszcze kilka innych.

Posty: 311
kols

Sprawdźcie ofertę wyposażenia magazynów - www.log-system.pl/2,regaly-paletowe.html . Firma oferuje profesjonalne wyposażenie sklepów oraz magazynów. Polecam.

Posty: 34
tytus32

Jeżeli o to chodzi to mogę polecić http://e-regaly.pl/category/regaly-metalpolskiej firmy, bardzo wytrzymałe i sprawdzają się nawet przy sporym obciążeniu - Mają też opcję z półkami z mdf, z której osobiście korzystam i jestem zadowolony, ale niszczą się bardziej niż te metalowe.

Posty: 48
Alka86

No chyba właśnie o określenie hale stalowe ew. konstrukcje stalowe ci chodzi, takie jak np. stawia firma http://www.llentab.pl/ - bo nie wiem jak by to można inaczej nazwać:)

Posty: 36
ewelina546

Zerknij na realizacje budynków firmowych na http://figura.team/ - specjalizują się w optymalizacji tego typu projektów, maja doświadczenie a ich obiekty przyciągają uwagę - to wizytówka firmy, warto zainwestować w takie obiekty

Posty: 90
Malwina82

W moim regionie zaufana firmą jest www.severt.pl. Firma zajmuje się spawaniem konstrukcji stalowych maszynowych, oraz obróbką skrawaniem CNC (w tym m.in. frezowania elementów wielkogabarytowych). Można na nich liczyć także pod kontem wykończenia wyrobu, bo zapewniają niezbędne lakierownie hydrodynamiczne lub zabezpieczenie antykorozyjne poprzedzone myciem, odtłuszczaniem i śrutowaniem. Polecam, bo być może to będzie firma która uderza w punkt waszych potrzeb! :) Pozdrawiam

Odpowiedz w temacie

Co to za konstrukcja jak w marketach? Jak się taki gmach nazywa?

Edytuj wypowiedź

Co to za konstrukcja jak w marketach? Jak się taki gmach nazywa?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.