Forum

Wykonawcy - Podłoga

Cyklinowanie parkietu - proste czy trudne?

Euro_Zakupy_pl

Nie jest to nic trudnego,ale trzeba mieć w tym celu zarówno odpowiednie doświadczenie jak i użyć dobrych środków bez których ani rusz. Faktycznie tutaj lepiej zostawić to profesjonalistom. www.Euro-Zakupy.pl

LukaszMalek

Ja cyklinowanie poleciłbym fachowcowi. Fachowiec ma specjalny sprzęt i masz gwarancje, że zrobi to dobrze. Sprawdź sobie ofertę Pana Mieczysława Garsteckiego. Korzystałem z jego usług i jestem zadowolony. Kładł u mnie panele. Tutaj znajdzie ofertę i kontakt: http://www.parkietypanele.pl/ukladanie-parkietu/

Ell

Na pewno nie jest to zajęcie dla amatora:)

jarekparkiet
Euro_Zakupy_pl napisał:

Nie jest to nic trudnego,ale trzeba mieć w tym celu zarówno odpowiednie doświadczenie jak i użyć dobrych środków bez których ani rusz. Faktycznie tutaj lepiej zostawić to profesjonalistom.

Dwa sprzeczne stwierdzenia w jednym zdaniu. http://budomaxparkiety.pl/zakres-uslug/cyklinowanie.html

olaf68

Mnie się udało, wziąłem w ciemno parkieciarza i naprawde zrobił mi pięknie parkiet wycyklinował pięknie żadnych krech nie ma widocznych lakier położony pięknie no i szybko a nie jak inny babrał sie tydzień z 30m2 podłogą:/ polecam Pana Roberta 791-121-113 na fejsie są zdjecia z jego wykonywanych prac także i moją:) www.facebook.com/KrainaParkietuLodz?ref=hl

chmielik83

Cyklinowanie na własną rękę to dość ryzykowane zagranie. Jakiś czas temu wraz z mężem skończyliśmy remontować nasze mieszkanie. Nawet przez chwilę nie rozważałam, żeby zdać się w tym zakresie na siebie czy męża. Nie jest to zajęcie dla amatora. Z doświadczenia wiem, że na wszystkie Twoje wątpliwości zda się tu opinia, sprzęt i doświadczenie fachowca. Wybraliśmy Pana Adriana. Wszystko zostało ustalone przed wykonaną pracą, a na efekty nie musieliśmy długo czekać. Parkiet jest pięknie wycyklinowany, bez żadnych krech z naturalnym połyskiem. Sam możesz ocenić zerkając na kilka innych prac Pana Adriana->http://www.favore.pl/452058_profesjonalne-cyklinowanie-bezpylowe-wroclaw-dolnoslaskie.html. Krótko mówiąc, efekt końcowy-REWELACJA!

Malgorz

A czy przy cyklinowaniu jest duży hałas?

debora07

Czy po cyklinowaniu można położyć wok?? przeglądałam ofertę Saicos jeśli chodzi o zabezpieczenie deski i co wybrac, olej, wosk? chciałabym, aby deska sie zmatowiła, więc bardziej podpowiadałby chyba wosk, prawda?

lymuzna

Z tego co się orientuje, to w grę wchodzi olej, wosk albo lakier. My się będziemy raczej decydować na olej, podoba mi się takie wykończenie parkietu. Na pewno warto skonsultować się z wykonawcą, bo to nie tylko wpływa na wygląd podłogi, ale też na sposób, w jaki później należy o nią dbać, aby jak najdłużej była w dobrej kondycji :) U nas renowację podłogi będzie wykonywała Klinika Parkietu, panowie znają się na rzeczy, sądząc po realizacjach, które można zobaczyć na ich stronie, wiec na pewno weźmiemy opinię profesjonalistów pod uwagę :)

bashaa

Klinika Parkietu to firma godna polecenia. Jak się u Ciebie spisali? Zakładam, że wszystko super wyszło :) My byliśmy mega zadowoleni z efektów ich pracy, rzadko się spotyka tak solidną firmę.

Malwina82

Nam wykonywała to firma www.cyklinowanie.pl.I przyznaje, że warto było skorzystać z profesjonalnych usług, sami na pewno nie dalibyśmy rady zrobić to tak dobrze. Mamy teraz podłogę, niemal jak nową! :)

papecia12

To racja, najtrwalsze są podłogi drewniane, ale nie mówię tu o jakichś panelach tylko zwykłej drewnianej podłodze. Nawet gdy zetrze nam się wierzchnia warstwa wystarczy przeprowadzić operację cyklinowania, zajmuje się tym firmahttp://www.drewnoszlif.pl/ - podłoga wygląda wtedy jak nowa.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja