Forum

Wykonawcy - Ściany

Farba na ściane by dzieci mogly pisać

supermario

Czy ktoś wie, gdzie moge kupić takie farby. Ostatnio znajomy mi podpowiedział pomysł do pokoju córki. Chodzi mi ze wybieramy część ściany- malujemy taką farbą(podobno szybko wysycha) jej gruba i matowa warstwa pozwala na pisanie flamastrem i zmycie Czy ktos cos? Pozdrawiam

amelie_

najlepszym rozwiązaniem jest farba tablicowa i flamastry z kredą w płynie w różnych kolorach :) u siebie malowaliśmy Interior Blackboard Finish duńskiego Fluggera

m_arti

Ta konkretnie farba u mnie też się sprawdziła. Jest wydajna i dobrze kryje.

karolsart

najlepiej wygląda ta w czarnym kolorze, wtedy kreda wygląda najlepiej bo jest duży kontrast :) inne kolory to już nie to samo... można też najpierw pomalować farbą magnetyczną, żeby móc przyczepiać do ściany magnesy

navia

moim zdaniem najlepiej sprawdza się zwykła kreda, te flamastry ciężko się zmywa... :) fajnie wygląda taka ściana w otoczeniu pozostałych pomalowanych na pastelowe kolory... warto pooglądać trochę inspiracji http://viewer.zmags.com/publication/38ca3ba6#/38ca3ba6/1

supermario

Dzięki za odpowiedzi

kwiatusekk

Najlepsza będzie farna tablicowa kosztuje jakieś 70zł za 0,5l

navia

a co sądzicie o farbie metalicznej? widziałam ostatnio takie wykończenie w salonie Flugger'a, myślę że na jednej ścianie albo we wnęce mogłoby to wyglądać ciekawie :)

amelie_

masz na myśli farbę High Tech? widziałam ten efekt na wzorniku w salonie Fluggera, myślę że umiejętnie zastosowana mogłaby wyglądać naprawdę ciekawie :)

karolsart

farby to jedno, mi ostatnio spędzają sen z powiek okładziny ścienne, można je pomalować na dowolny kolor, maskują np. pęknięcia tynku i mają całkiem ciekawe faktury np. jodełkę

amelie_

a czy takie okładziny trzeba gruntować tak jak ściany? podobno jest coś takiego jak okładzina wstępnie gruntowana, ale nie wiem gdzie coś takiego można dostać :)

iglik

ciekawy pomysł, nie słyszałem o tym :)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja