Forum

Wykonawcy - Ekipy remontowe

firma budowlana Warszawa - polecam

lymuzna

hej, wpiszcie proszę sprawdzone ekipy budowlane z Warszawy i okolic. Ja zaczynam do firmy www.auris.pl - ekipa pana Marcina, super sprawnie i terminowo wybudowali, służąc przy tym wielokrotnie radą. Dobre warunki finansowe :)

Canion

Mało tu tych firm sprawdzonych. Ale może trochę się rozkręci wątek, bo warto mieć takie namiary w jednym miejscu.

bashaa

Im więcej namiarów, tym lepiej :)

DecoRoom

W wiosennym wydaniu magazynu Wnętrze i Ogród znajdziecie artykuł opisujący nasz projekt oraz zdjęcia mieszkania. Publikacja dotyczy nowoczesnego mieszkania utrzymanego w loftowym stylu, które znajduje się na warszawskim Mokotowie. Zachęcamy do lektury. www.decoroom.eu

andziks

Szukajcie tutaj - http://przedmioty3d.pl/ Tzn. nie skupiajcie się na jednej ofercie, róbcie porównania i w ten sposób coś wybierajcie, bo w przeciwnym wypadku można bardzo łatwo wtopić pieniądze - spore pieniądze.

compas

Nie lepiej brać firmy z polecenia zamiast szukać w katalogach i brać w ciemno ? Ja brałem z polecenia od znajomego i nie żałuję. Tak samo jak mój znajomy, ręczę za nich http://bioekotech.waw.pl/ Akurat działają w mieście, które Ciebie interesuje

bashaa

Moja znajoma buduje teraz luksusowy domek pod Warszawą, projekt robi wrażenie, nie powiem :) Mają jakąś super firmę z polecenia.

DecoRoom

Jeśli szukacie kompleksowej usługi to to jest dobry, sprawdzony adres. Przy okazji Projekt naszej architekt Olgi Nowosad - czyli ciekawe, oryginalne mieszkanie na ul. Kolejowej, został opisany przez redakcję portalu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem i obejrzenia zdjęć realizacji tutaj.

lusia33

W Warszawie i jej najbliższych okolicach mogę Wam polecić firmę DMD Budownictwo. Firma jest zdecydowanie godna polecenia i zaufania :) Budowali nasz dom - w wersji pod klucz, w zasadzie zostało nam już tylko urządzić. Panowie z DMD Budownictwo znają się na swoim fachu naprawdę świetnie. My, jako inwestorzy, byliśmy całkowicie spokojni o przebieg prac, dom rósł zgodnie z planem i harmonogramem robót. Za naszą budowę odpowiadali pp. Aleksandra i Tadeusz. Bardzo kontaktowi i pomocni ludzie :)

Malwina82

Ze swojej strony mogę polecić firmę www.mabbud.pl. Firma zarówno zajmuje się budową domów jednorodzinnych jak i apartamentowców. Ponad to świadczą usługi na rzecz klientów indywidualnych z zakresu wykańczania wnętrz, remontów domów czy ich rozbudowy.

emiliano
Ja korzystałem z uslug Complete Home i mogę powiedzieć, że są naprawdę ok - ani finansowo mnie nie zawiedli ani też jesli chodzi o czas realizacji i jakość. W razie czego - kontakt@completehome.pl.Na stronie mają trochę realizacji, więc jeżeli ktoś chce się zorientować jakie zlecenia wykonywali to tam wszystko jest:)
bashaa

Ja polecam firmę Espiro Property, budowali nasz dom pod klucz, a więc po instalacje elektryczne, wod-kan, c.o., tynki wewnętrzne, ocieplenie poddasza, wylewki i elewacje. Potem już tylko wykończenie domu (pomogli nam także z projektami wnętrz). Firma ma 40 lat doświadczenia, mają na koncie szereg realizacji, które mówią same za siebie o ich poziomie i wysokim standardzie usług. Dodatkowo oferują dobre warunki finansowe - brak zaliczek, rozliczanie się po poszczególnym etapie prac, gwarancję stałej ceny.

elacara

Ja korzystałam z oferty Drew Dom jeśli chodzi dom szkieletowy. Warto z nimi porozmawiać, ewentualnie na stronie www.drewdom-radom.pl zobaczyć ich projekty. Do wyboru sporo opcji, domy budowane w ekologicznej i ekonomicznej formule, dzięki czemu oferta faktycznie się świetnie sprawdza. Warto się zapoznać i coś dopasować dla siebie.

sakala

Dach jest bardzo ważnym elementem każdej nieruchomości, a jeśli mowa o domkach jednorodzinnych to jest także jego wizytówką, ponieważ jest najzwyczajniej widoczny z dołu. Zadbany i czysty dach to także gwarancja, że z czasem nie zostanie uszkodzony. Dlatego co jakiś czas warto zdecydować się na mycie dachu. Ze względu na to, że jest to praca na wysokości, to jeśli sami nie czujemy się na siłąch to zdecydowanie warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy.

abent

Z doświadczenia własnego polecam tę firmę https://espiroinvestment.pl/ To profesjonaliści, wystarczy zobaczyć na ich realizacje. Też kontakt z firmą od początku do końca super, p. Olga z biura naprawdę świetnie dba o klientów. Na każde pytanie wyczerpująca odpowiedź, responsywność, dyspozycyjność - wszystko super.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja