Forum

Wykonawcy - Dekoratorzy

Home Staging - nowy trend w sprzedaży naszych mieszkań :)

agasawa

Witam Wszystkich Serdecznie, Wybaczcie jeżeli temat się powtarza ale nie zauważyłam na forum podobnego. Zajmuję się home staging'iem czyli przygotowaniem mieszkania/domu do szybkiej i zyskownej sprzedaży/wynajmu. Jeżeli macie pytania, nie znacie tej nowej dziedziny to zapraszam serdecznie :) Na wszystkie pytania chętnie odpowiem. Zapraszam też na moją stronę www.sawinska-homestaging.pl Na niej wyjaśniam co to jest HS, na czym polega i czemu jest potrzebny. Ale bardzo jestem ciekawa Waszych opinii co do home stagingu ! Jest to nowa dziedzina na rynku sprzedaży mieszkań ale według mnie w obecnych czasach stagnacji jak najbardziej potrzebna. A co Wy o tym sądzicie ?

JustynaW

Wątek chyba się nie powtórzył, bo jeszcze nie widziałam tutaj takiego :). Rzeczywiście coraz częściej korzysta się z usług związanych z home stagingiem. Teraz nawet w sieci możemy znaleźć artykuły, które związane są z tym zagadnieniem, na przykład tutaj - http://www.real.bielsko.pl/jak-przygotowac-nieruchomosc-do-sprzedazy-lub-wynajmu. Sama chciałabym w przyszłości wynająć moje mieszkanie, dlatego będę musiała pomyśleć o tym, aby nieco przygotować je do tego celu. Na pewno będę musiała pomyśleć nad przemalowaniem, bo niestety ściany nie wyglądają zbyt dobrze. Ale jeszcze zostało trochę czasu :).

michal33

Polecałbym się skontaktować z Anną Dembową, ona ma duże doświadczenie w przypadku home staging. Można napisać przez formularz na stronie http://www.neoartdesign.pl. Mi szybko odpowiedziała na zgłoszenie.

wojcik2106

Nigdy wcześniej nie słyszałem o home staging. Na czym to głównie polega?

konrad7777777

Home staging to z tego co mówili architekci, którzy mi właśnie świadczyli taką usługę, to nic innego jak przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i nadanie jej ogólnego charakteru, który spodoba się wszystkim potencjalnym klientom. Gdyby ktoś szukał to zostawiam namiary na nich https://kparchitektura.wordpress.com/, bo moja nieruchomość (mieszkanie), została sprzedana w ciągu miesiąca, i mogłem podwyższyć cenę o ok 25%, przy wydatkach ok 5%

MrsMarmelade

Cześć, jestem na etapie szukania wykonawcy właśnie z tematu home stagingu. Słyszałam pozytywne opinie o biurze www.Delareco.com , zajrzałam w ich realizację i wyglądają całkiem porządnie. Współpracował ktoś z tą firmą? Chętnie poczytam opinie jak to wygląda z strony zleceniodawcy. Widzę że wątek ucichł lecz może znajdzie się ktoś chętny odpowiedzieć :)

Ziegfried

Jeśli chodzi o delareco to faktycznie dobra firma. Miałem okazję jakiś czas temu z nimi współpracować, wszystko było jasne i ustalane ze mną od początku do końca. Mieszkanie po ich "interwencji" zaczęło interesować większą liczbę osób, finalnie znajdując nabywcę. Podsumowując- mogę polecić ideę home staging'u jak i firmę Delareco.

MrsMarmelade

Dzięki za odpowiedź Ziegfried. W przyszłym tygodniu będę się z nimi kontaktować :)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja