Forum

Wykonawcy - Materiały

Jaka brama garażowa?

Sebko43

Witam, Chcialem zapytać Was jaką bramę garażową wybrać? Budujemy nowy dom i nadszedł czas na jego powolne wykończenie. Szukam przede wszystkim sprawdzonego rozwiązana wśród bram segmentowych. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc :)

Lanek211

No wybór jest naprawdę duży, jednak jeżeli zależy Ci na wysokie jakości, dobrej cenie i przede wszystkim dobrze wykonanym montażu to warto abyś może udał się do firmy zajmującej się tym z duzym doświadczeniem. Będziesz miał duzo prościej, bo możesz w takich miejscach liczyć na fachową pomoc od A do Z :)

Lanek211

Możesz tez poszukać wśród lokalnych producentów

Lanek211

:)

Dorian42

No ale nigdy nie wiadomo jak jest z jakością loklanych producentów, szczególnie gdy nie maja zbyt dużego doświadczenia. Możesz np. zajrzeć na stronę firmy Domega z Poznania. Współpracuja jedynnie z najlepszymi i sprawdzonymi producentami z kraju. Są na rynku ponad 20 lat, także nie ma u nich miejsca na jakiekolwiek zaniechania. Profesjonalna pomoc przy wyborze i montażu. Śmiało możesz się do nich odezwać :)

Wiesio54

Moim zdaniem warto stawiać na krajowych producentów, jednak najpierw rozważałbym wybór tych z dużym doświadczeniem i dobrymi opiniami wśród ich klientów. Moim typem był OknoPlast i wybrałem model PCV. Jak masz możliwość skorzystania z pomocy specjalistów, tak jak zrobiłem to ja stawiając na Domega to znacząco Ci pomogą. Maja bardzo duży wybór modeli okien i świetną ekipę monterów. Jestem pewny, że niepożałujesz :)

JanekTon

Również byłbym za wyborem sprawdzonych producentów, gdzie wiem jakiej jakości mogę się spodziewać oraz jak wygląda trwałość w późniejszych latach. Tak jak już wspominacie wsparcie ze strony dobrych fachowców jest tutaj kluczowe i na pewno przynosi dużo wiecej zalet. O Firmie Domega słyszałem sporo dobrych opinii, także jak widzę wypowiedzi poprzedników to mogę wnioskować, że jednak klienci z ich usług są zadowoleni.

Sebko43

Dzięki ogromne Panowie za tak liczne odpowiedzi w temacie. Tak też myślałem, że brama segmentowa będzie dużo lepszą opcją. Skoro mówicie, że w firmie Domega można liczyć na taką pomoc i dobre ceny to chyba będę musiał sprawdzić. Może uda się od razu ją zamówić i już nie tracić czasu na kolejne poszukiwania. Na pewno dam znać :)

Basia33e

Warto wspomnieć, że firma Domega współpracuje jedynie z najlepszymi krajowymi producentami okien, a że mają ponad 20 letnie doświadczenie w tym temacie to warto im zaufać. Doradzą, wymierzą i zajmą się montażem :)

Verin0

Dokładnie, jak nie masz zbyt dużo czasu na samodzielne poszukiwania to wspomniana opcja z firmą Domega jest jak najbardziej dobra. W takim razie czekam na Twoje opinie Sebko43 i mam nadzieję, że wszystko się uda. Pozdrawiam :)

Anja75

U nas jest brama segmentowa i jesteśmy z niej zadowoleni . Mamy wersję automatyczną, wiadomo, że wygodniejsza. Nasza brama pochodzi z firmy Formelana http://www.formelana.pl/ Konstrukcja wykona na jest z porządnej stali, panele bramowe posiadają zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem palców. Wygląd jest dobry, po prostu wygada jak deska w kolorze złoty dąb.

martike

Zwracajcie też uwagę na to by napęd był wysokiej jakości. Ja nie ukrywam tego, że mam BFT i jestem bardzo zadowolony, ale widziałem różne przypadki napędów, których zakup był po prostu zmarnowaniem pieniędzy. Jakość poznaje się jednak po latach pracy, ja już mam całą bramę 5 lat i liczę, że będzie ok dłużej niż dekadę.

fear

Wszystko zależy od tego jakiej potrzebujesz ;) Możesz się poradzić w kwestii wyboru bramy tutaj http://www.dopler.pl/ . Przejrzyj ofertę i zdecyduj czego potrzebujesz ;)

andziks

Moim zdaniem tak optymalnie - https://metpol-ogrodzenia.pl/produkty/bramy-przesuwne-posesyjne-nowoczesne/horizontal-7040/ Taka brama ma swoje plusy i minusy, ale ogólnie pod względem cenowym i funkcjonalnym to rozwiązanie zdecydowanie godne polecenia. Ale oczywiście - każda posesja może stawiać inne wymagania, coś innego może do niej pasować.

kapi5

My się zdecydowaliśmy na zakup bramy garażowej Roletex i powiem wam, że nie żełuejmy. Solidna i terminowy montaż. 

Odpowiedz w temacie

Jaka brama garażowa?

Edytuj wypowiedź

Jaka brama garażowa?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja