Forum

Wykonawcy - Dekoratorzy

jaki program do dekoracji wnętrz?

basss

Witam proszę o pomoc w wyborze programu. Zamierzam zajmować się aranżacją wnętrz. Jaki profesjonalny program polecacie? Myślałam o Intericad, ale może jest coś lepszego? Jakie są alternatywy dla Intericada? Pracował ktoś może na tym?

mika31

Na forum jest już baaardzo długi wątek o programach do projektowania, przypuszczam, że tam znajdzie Pani najwięcej informacji. Wybór programu zależy też od tego czy miało się już doświadczenia z tego typu rzeczami - bo jeśli nie, to na początek lepiej wybrać coś mniej skomplikowanego np. cad decor, który zaczęłam używać bez wcześniejszych prób, a i tak raz dwa się go nauczyłam obsługiwać.

energy2000

autocad2011 jest najbardziej popularny lub vectorworks ale ten drugi tylko dla tych , ktorzy samodzielnie robia projekty, jesli chesz pracowac i nauczyc sie programu polecam niestety trudniejszego autocad2011

kornikc

InteriCAD to bardzo dobry program, na wysokim poziomie. Ma konkurencyjną cenę faktycznie, ale nie odbiega (moim zdaniem) niczym od konkurencji. Działa szybko, można w nim zrobić na prawdę realistyczne projekty. Mycie ułatwiają bibliotegi produktów, zwłaszcza że w większości są od popularnych producentów.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja