Forum

Wykonawcy - Instalacje

Kominiarz Warszawa

Posty: 19
pedol34

Jeśli chodzi o kominiarza z dobrymi cenami i fachową obsługą - http://kominiarzwarszawa.pl

Posty: 5
luna89

Wybór kominiarza to bardzo ważna sprawa, ponieważ przynajmniej raz w roku powinny być sprawdzone przewody kominowe. Ostatnio dowiedziałam się od http://kominiarzwarszawa.pl/ ,że jeśli ktoś ulegnie zaczadzeniu to właściciel lokalu pociągany jest do odpowiedzialności przez prokuratora za narażenie życia mieszkańców. Więc trzeba dla naszego bezpieczeństwa czyścić te kominy!!!!

Posty: 15
Mileniusz

Wrocławianie niestety często zapominają o regularnych http://komino.net.pl/index.php...a później może dojść do tragedii, albo większych usterek, gdzie już zwykłe czyszczenie nie pomoże...

Posty: 2
Bieg76

Fachowo usługi kominiarskie w Warszawie i okolicy wykonuje http://kominiarz.warszawa.pl/ - polecam, bo ten kominiarz to sprawdzony fachura :)

Posty: 53
zuz_ka

w warszawie sa dobrzy http://www.kominiarz.biz.pl/ - przynajmniej to nie naciągacze

Posty: 2
KarolinaChod

Ja też mogę polecić kominiarza ze stolicy, fachowy, nie naciąga i działa szybko, http://www.kominiarze-warszawa.pl/

Posty: 152
Anyczka

Ja też się przychylam do odpowiedzi powyżej. Sama miałam okazję teraz przez właśnie m.in. iststalację kominka robiłam przegląd kominiarski. Właśnie ta firma kominiarska mi w tym pomogła: http://www.kominiarze-warszawa.pl/ bardzo sprawnie poszło

Posty: 231
Gienka34

wybór kominiarza jest ważną kwestią. w warszawie polecam http://kominiarz.warszawa.pl/galeria :) Naprawde rzetelni fachowcy, mi pomogli z wilgocią w domu:)

Posty: 19
Jarek22

U nas w bloku przeglądy robił www.kominiarz.biz.pl , są solidni i z tego co się orientuję to działają na terenie mazowieckiego. Mają również dobry sprzęt, ostatnio za pomocą kamerki zrobili przegląd instalacji w bloku i okazało się że jest wykonana niezgodnie z projektem, tzn. z niewłaściwego materiału. Dzięki ich dokładnej ekspertyzie możemy powalczyć z deweloperem o odszkodowanie.

Posty: 37
abur

Ja od dawna opieram się na usługach http://www.kominiarz.biz.pl/ . Fachowcy doskonale przeprowadzają rutynowe kontrole przewodów kominowych. Zadania wykonywane są z pełną precyzją i w bezpieczny sposób.

Posty: 68
MagdaG

Z Warszawy to u nas się sprawdził Zakład Usług Kominiarskich Janusza Mitasa http://www.kominiarze-warszawa.pl/ Solidna firma. Regularnie czyszczą nam przewody kominowe i zamontowali także nasadę kominową. Wszystko idzie im szybko i sprawnie.

Odpowiedz w temacie

Kominiarz Warszawa

Edytuj wypowiedź

Kominiarz Warszawa

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.