Forum

Wykonawcy - Instalacje

Montaż ogrzewania w Orzeszu

Ekler

Montował ktoś z Was w ostatnim czasie ogrzewanie w domu? Możecie podzielić się z jaką firmą współpracowaliście? Jestem z Orzesza i mam problem ze znalezieniem konkretnego fachowca. Bardziej niż na niskiej cenie zależy mi na tym, żeby robota była wykonana solidnie. Obecnie poszerzyłem już swoje poszukiwania na cały region, ale nie bardzo orientuję się w tej branży więc będę wdzięczny za pomoc.

Szeremski

W moim domu ogrzewaniem zajmował się pan Jacek z firmy z Rybnika, PGB System. Moim zdaniem firma solidna, bo wszystko po montażu dobrze działa. Generalnie pan Jacek sprawiał wrażenie osoby która bardzo dobrze zna się na tym co robi.

Ekler

Poszperałem trochę w necie na temat tego pgb system i faktycznie, mają dość dobre opinie. Ludzie chwalą sobie ich robotę. Zastanawia mnie tylko kwestia czy będą w stanie mi odpowiednio doradzić ponieważ mam dom z lat 50. Dom jest ocieplony, z wymienionymi oknami, ale nie mam pojęcia jaki typ ogrzewania będzie w tym przypadku najlepszy. Tak żeby był najkorzystniejszy finansowo, nie tylko teraz, ale po latach użytkowania.

Szeremski

No u mnie było zakładane ogrzewanie gazowe. I też radziłem się pana Jacka, bo sam nie miałem zbytnio o tym pojęcia. Sam to początkowo nastawiałem się raczej na piec na eko groszek. Ale po rozmowie, po wszystkich plusach i minusach, wyliczeniach, okazało się, że gazowe będzie bardziej opłacalne w moim przypadku. Dlatego bez problemu możesz liczyć na pomoc i na doradztwo w tym temacie.

AleksanderW

A możecie podać jakieś dokładniejsze namiary? Np adres albo numer telefonu? Bo ja też szukam fachowca i chętnie zobaczę sobie co to za firma.

Szeremski

Numer telefonu do biura to 32 722 86 55 . Co do adresu to są na ul. Sygnały 6 w Rybniku. Chociaż swoją drogą wystarczyło wrzucić nazwę firmy w google i miałbyś wszystko podane :P

Tomi77

To zależy jakiej firmy kocioł kupisz. Ja kupiłem kocioł od Termet i na ich stronie https://www.termet.com.pl/znajdz-serwis/11 znalazłem spis autoryzowanych serwisantów.

rozwidlak

U mnie instalację grzewczą robiła firma alltech z Zielonej Góry. Z nią wszystko wcześniej było umówione co i jak ma być wykonane. Tak jest chyba najlepiej omówić wszystko przed wykonaniem. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu prac.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja