Forum

Wykonawcy - Ściany

Nagrzewnica do osuszania ścian i podłóg

Posty: 400
traczka

Jaka nagrzewnica najlepiej się sprawdzi do osuszania ścian i podłóg po tynkowaniu w okresie zimowym?

Posty: 519
tajusta30

Pytanie jakie masz źródło energii. Bo może to być zarówno nagrzewnica gazowa jak i elektryczna.

Istnieja równeż specjalne urządzenia których zadaniem jest pochłanianie wilgoci z otoczenia - po to aby przyśpieszyć proces schnięcia. Jeżeli chdodzi o nagrzewnice, o ich specyfikację to proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://kraftdele.info/62-nagrzewnice

Mają tam całkiem duży wybór z tego zakresu. Dostępne są nagrzewnice o różnych mocach.

Posty: 18
aniapol91

To jaką wybierzesz czy elektryczna, gazowa czy olejowa tu już kwestia ceny jaką chcesz przeznaczyć, sam sposób suszenia jest ważny. Podczas suszenia temp. w pomieszczeniu nie powinna przekroczyć 35°C, zbyt wysoka temperatura może doprowadzić do zniszczenia murów, z powodu zbyt dużego ciśnienia pary wodnej. Oczywiście suszenie to jesdno ale powinniśmy pamiętać o wentylacji takiego pomieszczenia, otwieranie okien, drzwi itd. Bez zapewnienia tego jest problem powierze cyrkuluje tylko wewnątrz i mamy problem z odprowadzeniem pary na zewnątrz, co za tym idzie że wilgoć dostaje się również w suche do tej pory miejsca.

Posty: 189
Sylwii10

Obawiam się, że jeżeli chodzi o osuszanie, nagrzewnica w pełni nie rozwiąże problemu. Może więc dobrym pomysłem będzie sięgnięcie po usługi, jakie świadczy firma osuszająca warszawa, a konkretnie Optimal. Ma ona ogromne doświadczenie w tego typu działaniach, a jednocześnie gwarantuje darmową wycenę i szybką realizację. Poza tym możemy liczyć także na ich wspracie zarówno jeżeli chodzi o rozmowy z ubezpieczycielem, jak również wsparcie w "profilaktyce" na przyszłość:).

Posty: 181
Tomasz43

Jeśli jeszcze nie znaleźliście odpowiedniego rozwiązania to ze swojej strony śmiało mogę polecić, abyście odwiedzili ofertę producenta Geko który posiada propozycje zarówno gazowe, jak i elektryczne. Ja potrzebowałem jednak wersji o większczej mocy więc zdecydowaliśmy się na gazówkę, a dokładnie takiej z z reduktorem 40KW która jak do tej pory nie zawodzi i pozwala na sprawne osuszenie ścian, czy nagrzanie pomieszczenia. Warto się przekonać ;)

Posty: 242
Domator38

Nie jestem przekonany, czy samodzielnie będziecie w stanie poradzić sobie z tak poważnymi problemami. Przecież o wiele rozsądniej byłoby skorzystać z możliwości, jakie dają takie firmy jakhttp://nord-help.com.pl Na tym przykładzie dobrze widać, że wcale sami martwić się takimi kwestiami. 

Odpowiedz w temacie

Nagrzewnica do osuszania ścian i podłóg

Edytuj wypowiedź

Nagrzewnica do osuszania ścian i podłóg

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.