Forum

Wykonawcy - Ekipy remontowe

Nierzetelni wykonawcy!!!

Olcia69

Jak skutecznie zmusić wykonawców do zrobienia poprawek po przeprowadzonym przez nich remoncie przedpokoju?Dodam tylko,że błędy te ujawniły się po paru dniach od ukończonego remontu( pęknięcia,jakieś plamy i maźgi na suficie).Prośby telefoniczne,ani sms-y nic nie dały.Teraz albo nie odbierają albo wyłączają komórki.Do kogo mogę się zwrócić ,pomijając sąd ,aby naprawili te usterki. Proszę o pomoc

3art

popros kolege zeby do nich zadzwonil i umowil sie zeby przyszli do niego na ogledziny bo np ma jakas prace do zrobienia np remont lazienki. Czekaj na nich razem z kolega i w tedy moze on im przemowi do rozsadku a nastepnym razem szukaj powaznej firmy i najlepiej zeby dawali gwarancje. www.scala.host77.pl

billie

Nie wiem czy takie umawianie się u znajomego coś da, bo ekipa remontowa może obiecać wtedy, że przyjdzie i owszem poprawi "usterki" a później i tak się nie pojawi w naszym mieszkaniu. Zawsze można ich postraszyć jakimś rzecznikiem konsumenta, napisać pismo do sądu, które najpierw pokaże się im. Kwestia jest tylko tego typu czy przed wykonaniem zlecenia była spisana między Wami umowa, w której było dokładnie wytyczony zakres obowiązków ekipy remontowej. Jeśli nie to nie sądzę, żeby sąd w czymś tu pomógł. Tak czy inaczej na następny raz proponuję Ci szukać ekipy, która nie będzie robić takich problemów, możesz szukać np. w katalogu firm takim jak firmy.net gdzie znajdziesz wizytówki do dobrych ekip.

addecor

Witam Każda firma czy też jakiś fachowiec który wykonał usługę i podpisał umowę z Państwem a nie dał gwarancji pisemnej to i tak obowiązuje was 12 mięsieczna gwarancja na wykonaną prace. Tylko trzeba walczyć o swoje i nie poddawać się. Większość ala firm psuje naprawdę dobrą opinie żetelnym fachowcą. Pozdrawiam I nie poddawajcie się dochodząc swoich praw.

juventus

"Większość ala firm psuje naprawdę dobrą opinie żetelnym fachowcą."To akurat prawda ja zawsze staram się dawać 2 lata gwarancji na swoje prace no chyba że powódź lub trzęsienie ziemi:)Ale zawsze wybór należy do klijenta wiekszość ludzi woli zapłacić jak najmniej i oczekiwać super efektów niestety płacimy mniej i oglądamy ciapki na suficie heheheheh....Takie prawo rynku:)

sterioss

Ale to też jest kwestia dobrej umowy. Jestem na etapie wykończenia swojej kawalerki na Mokotowie w Warszawie. Długo szukałem ekipy, finalnie wybrałem DecoRoom, która robi także gratis projekty i w umowie jest zawarta 12 miesięczna gwarancja na wszelkie usterki. Więc spokojnie sobie czekam aż będzie moje M1 gotowe :)

marecky

I jak mieszkanko? Bez problemu wszystko poszło? Ja tez właśnie zaczynam z nimi współpracę, jestem ciekawy jak finalny efekt wychodzi.

bedboy30

Ja też świadczę usługi w zakresie kompleksowego wykończenia wnętrz zob.Galeria. i ja daje 36 miesięcy na swoje prace jak na razie są to drobne poprawki ale zawsze rzetelnie usuwane bo grunt to dobra marka i zadowolony klient.

nowotny
marecky napisał:

I jak mieszkanko? Bez problemu wszystko poszło? Ja tez właśnie zaczynam z nimi współpracę, jestem ciekawy jak finalny efekt wychodzi.

Ja jestem na etapie projektowym z Decoroom , z wykończeniem wchodza za 2 tygodnie, dam znać jak to wszystko poszło, na razie jestem zadowolona z tempa prac i podejścia, bo sporo czasu mi poświęcili i efekt też wyszedł w porządku, oby z wykończeniem problemów nie było , to jest teraz najważniejsze. Zainteresowanym moge moje wizualki podesłać.

blacklady40

Czy zastanawialiście się, co robią tak naprawdę pozostawieni w domu pracownicy remontowi? Zawsze mnie to ciekawiło. Przyjaciółka podsunęła mi pewien pomysł. Popatrzcie na to: www.e-cop.pl lub http://www.facebook.com/pages/E-COP-Platforma-Monitoringu/254156091282173?sk=wall http://e-cop.pl/demo/ Polecam! Ja skorzystam. Wam również proponuję. Pozdrawiam

Odpowiedz w temacie

Nierzetelni wykonawcy!!!

Edytuj wypowiedź

Nierzetelni wykonawcy!!!

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja