Forum

Wykonawcy - Ściany

Nowoczesne, bezpieczne, bezwonne tapety!

tapety

Gorąco zapraszamy na naszą stronę! Drukujemy tapety z dowolnego wzoru, zdjęcia, grafiki! Tapety drukowane u nas spełniają bardzo rygorystyczne kryteria GREENGUARD Children & Schools, które stanowią gwarancję, że są one absolutne bezpieczne dla zdrowia dzieci i w związku z tym mogą być wykorzystywane m.in. w placówkach szkolnych i innych obiektach tworzonych z myślą o najmłodszych. Zapraszamy do współpracy! www.mojezdjecie.pl

Tomka26

My się właśnie zastanawiamy czy malować czy tapetować, to nasz pierwsze własne mieszkanie, wcześniej wynajmowaliśmy i zawsze były to mieszkania malowane, bez tapet.

karolsart

Tapeta jest ciekawą dekoracją, która sprawia że wnętrze nabiera charakteru. Najlepiej najpierw wybrać wzór tapety, a następnie dopasować do jej kolorystyki odcień farby do pomalowania pozostałych ścian. Pozdrawiam

bialydwor

Producent SZTUKATERII GIPSOWEJ i wykończenia wnętrz. Zapraszam na www.jakubowski.ubf.pl Pozdrawiam

bialydwor

Producent SZTUKATERII GIPSOWEJ i wykończenia wnętrz. Zapraszam na www.jakubowski.ubf.pl Pozdrawiam

navia

A ja polecam aplikację ze strony Fluggera, dzięki której możemy zobaczyć jak dany wzór tapety wygląda na większej powierzchni, super sprawa :) http://fiona-walldesign.com/FionaFlash/

Gumri

Ze strony Fluggera można zamówić próbki farb dzięki czemu mozna być pewnym, że wybierze sie ten kolor o który nam chodzi

karolsart

Z tego co wiem mają też próbki tapet i wszelkie narzędzia do wykańczania ścian więc można wszystko załatwić za jednym zamachem. Często korzystam też z poradników na stronie flugger.pl :) mają ciekawe pomysły na hand-made itp.

Tomka26

Jednak pomalowaliśmy, mój mąż nie bardzo miał ochotę walczyć z tapetami a szkoda, bo kilka fajnych wzorów widziałam.

bareo

A zdecydowaliście się na farby Fluggera?

tamarida

Moim zdaniem tapeta to naprawdę fajne rozwiązanie, którym można świetnie wykończyć wystrój wnętrza. Oczywiście trzeba dokładnie przemyśleć motyw, który nam się podoba żeby później nie żałować swojego wyboru :)

ecowall24.pl

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja