Forum

Wykonawcy - Architekci

Od metamorfozy po kompleksową aranżację wnętrz

offstudio

Wszystkich Państwa, którzy planują niewielki remont wnętrza, całkowitą jego zmianę lub są w trakcie budowy domu zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy: www.offstudio.com.pl/ Działamy na terenie Warszawy i jej okolic.

Sloonce

Właśnie zakończyliśmy remont kuchni. Projekt wykonany własnoręcznie, część remontu również. Gruzem zajął się Pewex, firma remontowa zajęła się płytkami. Kuchnia wygląda naprawdę ładnie- w końcu dobrze się w niej będzie gotowało.

maniowy

U mnie w aranżacji wnętrza doradzała ekipa z firmy Mab-Bud, która zajmowała sie remontem mojego mieszkania. Naprawdę bardzo dobrze sie panowie znają na wystroju i mają dobry gust :)

studioqq

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ http://www.studioqq.pl/

Witek73

Całkiem fajnie jeśli chodzi o ceny można zmienić wygląd pomieszczenia robiąc remont samemu. Tak na przykład nie kupując całkiem nowych mebli, albo myśląc o nowych meblach można skorzystać albo z lokalnych sklepów oferujących cały osprzęt i materiały do robienia mebli - jak np. w Katowicach Drew-Max.

konrad7777777

Ja zapłaciłem tej firmie która urządzała mieszkanie za mnie. Tzn projektowała , dala ekipę budowlaną , kupiła wszystko itd. Za wszystko wydałem trochę - Mieszkanie na Woli 58 m2, ale niczym się nie martwiłem i dostałem klucze do gotowego mieszkania https://kparchitektura.wordpress.com/

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja