Forum

Wykonawcy - Okna i drzwi

Okna w Krakowie

Zuza888

W Przyszowicach pod Katowicami przy ul. Gierałtowickiej 10 mieści się punkt sprzedaży firmy Kapica. To sprawdzona firma z długim doświadczeniem na rynku. Mają bardzo szeroką ofertę okien i drzwi na systemach PCV oraz aluminiowych marki Schuco. To trwałe i godne polecenia rozwiązania. Myślę, że warto podjechać te kilka kilometrów i samemu sprawdzić.

kakrysara

Ja całkiem fajne okna mam własnie od kraków okna na wymiar szcelne i naprawdę eleganckie. 

Tarpa

Ja zamawiałam w salonie Fenstral na os. Złoty Wiek 19-20. Wybrałam 3-szybowe okna Prismatic z Oknoplast w odcieniu sheffield oak.

Izka69

Jeśli chodzi o okna to polecam Budvar Centrum z Łodzi. Panowie montowali u mnie wszystkie okna i jestem zadowolona. Polecam.

sensisylwia

Też polecam salon Fenstral, bardzo miła i pomocna obsługa. Doradzili nam okna do domu odpowiednie do naszych wymagań i budżetu. Zdecydowaliśmy się na okna pcv z 3 szybami i ciepłą ramką. Izolacyjność termiczna i pochłanianie dźwięków z zewnątrz jest dla nas bardzo ważna.

Mariia005

Bardzo polecam firmę MARKOM. 2 razy współpracowałam z tą firmą. to firma która zna co robić ! Na prawdę , korzystam już nie pierwszy raz z firmy Markom i będę polecać każdemu ! Obsługa jest bardzo miła . Na każde pytanie otrzymałam prawidłową odpowiedz i poradę .
Wszystkie okna i drzwi zostały zamontowane bardzo szybko i jakościowo , od razu widać że pracują osoby z wielkim doświadczeniem i oprócz tego bardzo fajna cena. I myślę że to najtańsze okna które znalazłam w Krakowie . Na prawdę polecam
rzucam link do strony gdzie można wszystko wyjaśnić
https://markom.org.pl/

Sadzik77

My się przy budowie domu zdecydowaliśmy na Okna Cichosza Kraków (oknapcvkrakow.pl ) i ogólnie jesteśmy zadowoleni. Dopasowane oczywiście pod nasze oczekiwania rozmiarami, wykonane ok, wydaje się, że jakość jest na wysokim poziomie.

Odpowiedz w temacie

Okna w Krakowie

Edytuj wypowiedź

Okna w Krakowie

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja