Forum

Wykonawcy - Architekci

Palette CAD opinie

kamil_nowacki

Witam. Jestem architektem wnętrz. Interesuje mnie program Palette CAD, chciałbym zasięgnąć opinii na jego temat. Byłem na ich forum i pytałem o biblioteki. Z tego co mi odpisano wynika, że program ma dużo gotowych obiektów i tekstur. Czy ktoś w Was posiada ten program? Czy jest łatwy w obsłudze? Proszę o opinie.

Januszek55

Ja znam Palette CAD z opisów kolegów z branży kominkowej. Twierdzą, że jest dobry, bo gotowe wkłady kominkowe konkretnych firm to dla nich ułatwienie. Nie wiem do czego Tobie by się konkretnie przydał. Sam jeszcze z niego nie korzystałem więc za wiele powiedzieć nie mogę...

krzysieksz

Chciałbym troszeczke odświeżyć temat w związku z tym że nosze się z zamiarem kupna Palette CAD. Czy ktoś może jeszcze wyrazić swoją opinię na ten temat?

Sebko43

Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrego programu CAD to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś sprawdził ZwCad w najnowszej wersji 2019, który znacząco poprawił funkcjonalność, wprowadził nowe opcje i do tego również zadbał o rozbudowaną bazę przydatnych nakładek. Jesli masz chwilę to zajrzyj nahttps://www.zwcad.pl/zwcad-2019-wersja-oficjalna.html gdzie dowiesz się trochę więcej na jego temat. 

mbasta

a jakie masz oczekiwania wobec programu? Kiedys testowałam i to jednak nie było rozwiązanie dla mnie. Obecnie korzystam z archline.xp (BIM z funkcją projektowania wnętrz). Najlepiej samodzielnie przetestuj kilka rozwiązań - tak najłatwiej podjąć decyzję. 

Odpowiedz w temacie

Palette CAD opinie

Edytuj wypowiedź

Palette CAD opinie

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja