Forum

Wykonawcy - Podłoga

Panele podłogowe

Posty: 183
helana

Położył ktoś panele winylowe na stare panele podłogowe? Jak wyszło??

Posty: 130
mlodazona

Jest zasadnicza różnica czy kładziemy na kafle/ betonową posadzkę czy na panele... Dlaczego? Panele są podłogą pływającą- co za tym idzie? Pracują. Pod wpływem temperatury kurczą się, rozszerzają- stąd wymagana dylatacja, aby miały miejsce na swoją pracę i nie piętrzyły się/ uwypuklały (zbyt mała dylatacja) lub powstawały szczeliny na łączeniach (zbyt duża dylatacja). Moim zdaniem lepiej jest te panele zdjąć i dopiero połozyc właściwe.

Polecam również panele podłogowe od firmy Meister. Bardzo dobra jakosć wykonania i wytrzymalość. Sa to panele na długie lata.

Posty: 524
Tomasz43

Rozglądając się za wyborem wysokiej jakości w zakresie wyboru odpowiedniech rozwiązań do swojego domu w zakresie wyboru przede wszystkim odpowiednich paneli winylowych to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście także wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez The Floor u których znajdziecie także szereg przydatnych podpowiedzi m.in na temat wersji winylowych i ich wpływu na stan zdrowia https://the-floor.pl/czy-panele-winylowe-sa-zdrowe/ Pozdrawiam i oczywiście udanych wyborów w tym zakresie życzę!

Posty: 524
Tomasz43

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia i jednocześnie najwyższej jakości w zakresie wyboru odpowiedniej firmy zajmującej takimi realizacjami jak układanie parkietów to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę oferte przygotowaną przez https://malhaus.pl/uslugi-podlogi-parkiety którzy realizują zlecenia na najwyższym poziomie. Warto się przekonać i oczywiście zadbać o zachowanie najwyższych standardów wykonania.

Odpowiedz w temacie

Panele podłogowe

Edytuj wypowiedź

Panele podłogowe

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.