Forum

Wykonawcy - Okna i drzwi

Plisy cosimo - zaciemniające czy tylko osłaniające?

Han_ka

Zastanawiam się nad zakupem plis Cosimo do salonu i potrzebuję porady kogoś kto już ma coś takiego. Które plisy lepiej sprawdzą się w salonie z TV - zaciemniające wnętrze czy takie które tylko osłaniają dom?

betina2

to zależy czego Ty potrzebujesz - czy chcesz mieć ciemno czy tylko osłonić się przed sąsiadami. Warto wziąć pod uwagę to czy masz salon od słonecznej strony - jeśli tak to albo zaciemniające, albo termoaktywne (dzięki nim nie nagrzewa się pomieszczenie). Cosimo ma dobre plisy, bardzo solidne.

Han_ka

Zależy mi na tym, żeby spokojnie oglądać tv lub pracować na kompie nawet, jak słońce świeci w szybę.

betina2
Han_ka napisał:

Zależy mi na tym, żeby spokojnie oglądać tv lub pracować na kompie nawet, jak słońce świeci w szybę.

To w takim razie Cosimo z tkaniną Blackout - kolor już zależ od Ciebie. ten materiał nie przepuszcza światła, więc nic w szybę świecić nie będzie. :)

Han_ka

To np taki Stockholm by się u mnie sprawdził?

kapi5

Moim zdaniem plisy Roletex są ok. Warto sobie zerknąć na ich stronę i sprawdzić ofertę. Mają ciekawe rozwiązania w tym zakresie.

Zbydrew

Moim zdaniem warto zdecydować się nie tylko na te zasłaniające, ale przede wszystkim na zaciemniające, ponieważ ze z jednej strony zapewni to prywatność, a z drugiej znakomicie ochroni nas przed słońcem podczas upalnych dni. www.Zbydrew.pl

nowakowa134

W salonie dobrze sprawdzą się plisy dobrze zaciemniające, które będą chronić przed nadmiernym nasłonecznieniem. Ja mam plisy tego typu https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html z tkaniny Blackout która bardzo dobrze radzi sobie z mocno nasłonecznionym pomieszczeniem. 

traczka

Wszystko zależy od tego jakie macie wymagania. Sama mam plisy w całym mieszkaniu bo odpowiadały mi wizualnie bardziej niż rolety. Jednak zaciemniające mam jedynie w pomieszczeniach, ktorego tego potrzebowały:

w sypialniach

jak również w salonie ( kiedy oglądam telewizję wole jednak zasunąć sobie plisy w letnie słoneczne dni tak aby nic mi telewizora nie zasłaniało....).

https://bilgorajska.pl/aktualnosc,18280,0,0,0,Rolety-zaluzje-a-moze-plisy-Jakie-oslony-okienne-wybrac-do-domu.html

ms27

ja polecam zapytać w twoje-okna

mirabela

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://lestore.pl/sklep/rolety-plisowane

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja