Forum

Wykonawcy - Ściany

viola1112

Witam serdecznie mam problem a widzę,że tu sporo eksertów więc myślę,że mi ktoś doradzi.Problem polega na tym,że mam zagruntowane ściany podkładem do farb lateksowych,a chciałabym pomalować farbą akrylową .Czy w zwiazku z tym można malować czy należy pozostać przy farbie lateksowej skoro jest juz dany taki podkład?Bardzo proszę o fachowe porady.

EkoDecor

Witam A jakiej firmy był to podkład? podejrzewam że można ale dla pewności jeśli poda Pani producenta spojrze w kartę techniczną. Pozdrawiam serdecznie:)

viola1112

Farba podkładowa jest z firmy Śniezka farba ,którą mam zamiar malować jest z firmy Beckers Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam serdecznie.

viola1112

Oj i pokręciłam - przepraszam. Oczywiście w pierwszym planie był Beckers jednak różne są opinie na temat tej farby i zwątpiłam ,teraz pomyslałam aby pomalować Dekoralem.

Dalija

na podkład ze śnieżki tak naprawde nie powinno być problemu...natomiast jakościowo jednak wybrałabym beckersa...a najlepiej farby para...dekoral jest ok ale nie wiem jak zniesie podkład pod lateksówke...

EkoDecor

Witam Można przemalować ten grunt farbą akrylową. Co do Beckersa to nie jest już ta sama jakość co kiedyś, oczywiście jest lepszy niż Śnieżka, Dulux itp.

viola1112

Bardzo dziękuje za odpowiedź- pozdrawiam.

Odpowiedz w temacie

POMOCY

Edytuj wypowiedź

POMOCY

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja