Forum

Wykonawcy - Ściany

Pomocy!!! Potrzebna porada

aneri

Mam jedną scinę w sypialni w panelach,jest to ściana z oknem, ze wzgladów finansowych zrywanie ich i remont tej ściany nie wchodzi w grę, mam pytanie (może ktoś jest w stanie mi doradzic) jaka farbą pomalowac te panele, żeby ładnie wyglądały i farba była trwała, poniewaz ściana z oknek i kaloryferm (szczególnie w sezonie grzewczym) szybko sie brudzi.

Szafran

Myślę, że popytaj w sklepach z farbami. Farba akrylowa na pewno raczej odpada, bo nie ma jakiegoś ultra wytrzymałego koloru. Nie wiem też, czy nie trzeba najpierw zagruntować jakoś tych paneli. Farba chyba powinna być zmywalna, skoro ci się brudzą panele.

kamario

Witam !!! Oczywiście że można pomalować te panele farba akrylową,lub alkidową w dowolnym kolorze ,nie napisałaś jakie to panele mdf czy plastik ale i jedno i drugie trzeba wcześniej zmatowić drobnym papierem ściernym np 200/250 i odtłuścić detergentem np.woda z płynem do mycia naczyń. Farba akrylowa będzie praktyczna bo nie śmierdzi i szybko schnie ale alkidowa będzie trwalsza ,dwa razy wystarczy pomalować wałeczkiem i po kłopocie ,polecam farby fińskie TEKNOS są trwałe łatwo się nimi maluje i piekna gama kolorystyczna .W razie wątpiwości proszę pytać chętnie pomogę .

bareo

Co myślicie o farbie tablicowej z Fluggera ?

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja