Forum

Wykonawcy - Dekoratorzy

juster84

Szukam pracy .. kocham wnętrza i chcę się nimi zajmować.. może ktoś z Was potrzebuje pomocy?

ania05

Witam, proszę o kontakt na adres anna_sosinska@o2.pl - podam szczegóły. Pozdrawiam

juster84

Ooo.. witam.. wysłałam do Ciebie maila ;)

juster84

Aniu jeszcze raz bardzo dziękuję a zarazem przepraszam za zamieszanie...

tynka

wutam ! mam do aranzacji 2 pokoje i kuchnie . chodzi mi o kolory scian oswietlenie i ustawienie mebli . ile kosztowałby projekt tego?prosze o kontakt na maila martynafrackowiak@interia.pl

malarzyna

witam poszukuję zleceń na malowanie wnętrz. zajmuję sie profesjonalnie doborem kolorów oraz dekoracyjnym malowaniem (patrz moje galerie) Dla większych projektów jestem wstanie pracować w całej Polsce. Ogólnie zapatruję sie na współprace z profesjonalnymi dekoratorami oraz architektami na terenie Warszawy i okolic od strony wschodniej. Z góry dziękuję Mariusz malarzyna@gmail.com

lenk_aa

Wiesz w Internecie jest wiele ofert takiej pracy więc jakbyś posiedziała i poszukała to na pewno coś byś znalazła. Tutaj http://praca.gratka.pl/oferta/architekt-wnetrz-2712143.html przykładowo jest praca dla Architekta wnętrz. Posiedź troszkę nad komputerem i znajdź coś dla siebie :)

diodak

Jak sama szukałam pracy to zdecydowanie najwięcej ogłoszeń znalazłam na aplikuj.pl. i w zawodzie moim i także z możliwością pracy zdalnej się trafiają https://www.aplikuj.pl/oferta/343001/software-sales-manager-mozliwa-praca-zdalna-umowa-o-prace-infomex-sp-z-o-o-#backto=%2Fszukaj%2F%3Fm%3D205. Po kilka, kilkanaście różnych ofert pracy na dane stanowiska w danych miastach. I wszystkie aktualne, bardzo dobrze opisane wymagania i warunki podjęcia pracy.

Trece

Kluczem do znalezenie fajnej pracy jest dobre cv. Ja swoje zrobilam w szybkiecv i powiem wam, ze rewelacja!  Mają mnostwofajnych szblonow i w ogole wszystko jest mega intuicyjne, takze na pewno kazdy tammoze ogarnac fajne cv

Odpowiedz w temacie

Praca

Edytuj wypowiedź

Praca

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja