Forum

Wykonawcy - Dekoratorzy

Pytanie do dekoratorów wnętrz.

wiolark

Mam pytanie chciałabym zostać dekoratorką wnętrz i nie wim gdzie iść na jakiś kurs lub szkołę podyplomową ponieważ jestem już po studiach technicznych i jeszcze jedno czy wogóle warto coś takiego kończyc żeby znaleść póżniej pracę w tej dziedzinie???

3art

co prawda to troszke przedawniony ten post ale widze ze nikt Ci nie odpisal wiec ja sie wysile i powiem Ci ze warto. Ja sie tym zajmuje i jestem po liceum plastycznym bez studiow ale jakos poszlo, co prawda zaczac bylo ciezko ale po 10 latach ciezkiej pracy i zdobywanniu doswiadczenia osiagnalem to co chcialem. Ale w moim przypadku to moze co innego poniewaz jestem facetem wiec wiadomo ze latwiej bylo mi praktykowac. Ale jak nawiazesz wspolprace lub juz nawiazalas z jakims wykonawca a najlepiej z architektem to bedzie najlepiej. Pozdrawiam.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja