Forum

Wykonawcy - Dekoratorzy

szukam dobrej firmu projektującej wnętrza

kejsi

Na rynku jest tyle firm zajmujących się projektowaniem wnętrz, że czasem można się w tym wszystkim pogubić, którą wybrać. I tutaj się pojawia moje pytanie, czy znacie jakieś firmy zajmujące się projektowaniem wnętrz? żeby była tania a jednocześnie solidna ?? za wszelkie namiary będę wdzięczna

alis3d

Zapraszam do współpracy !!! '3D home studio" zajmuje się aranżacją wnętrz prywatnych jak i użyteczności publicznej. Projektujemy całe domy, mieszkania oraz pojedyncze pomieszczenia : salony, kuchnie łazienki... Kontakt : izaserwa@op.pl , tel. 692 590 644 www.3dhomestudio.pl

Iza_S

a ja zapraszam do siebie! http://fabrykanastroju.pl/ Zajmuję się projektowaniem i aranżacją wnętrz, zarówno całych mieszkań jak i pojedynczych pomieszczeń, projektuję też meble, kuchnie, garderoby. Posiadam sprawdzoną ekipę remontową oraz zaprzyjaźnionych stolarzy. moje przykładowe realizacje na stronie http://fabrykanastroju.pl/ więcej mogę podesłać na maila. działam także on-line - projekty dla całej Polski

PHIStudio

Witam i zapraszam do współpracy! Projektuje również na terenie małopolski Zachęcam do odwiedzenia mojej strony www.phistudio.pl

zabobon

dużo dobrego słyszałem o firmie n-design. widziałem nawet kilka ich projektów w internecie i naprawdę robią wrażenie. Można sobie wygooglować, albo wejść na ich stronkę n-design.pl i zobaczyć ich projekty. Są chyba dosyć popularni na rynku, bo można ich projekty tez w niektórych gazetach zobaczyć.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja