Forum

Wykonawcy - Schody

UCZCIWA FIRMA DREWBEST STANISŁAW TEŚLAK

misiek34

Witam wszystkich , próbuje dociec kto kryje się za wpisem rzekomo oszukanej przez firme Drewbest i odradzaniu zamawiania tam schodow . Akurat tak się sklada ze mam zamontowane schody przez pana Stanisława Teślak i oświadczam ze caly proces od momentu wykonania pierwszego telefonu do zamontowania schodow odbieram jako bardzo pozytywny i profesjonalny z uwzględnieniem drobiazgow oraz uczciwego podejścia , to była jedyna rzecz w moim domu z która nie miałem zadnego problemu , namawiam zatem aby osoby które przeszly ten sam proces postanowily tez to potwierdzić . Ktos zrobil sobie dobra zabawe wpisując jakies bzdury o oszustwie a ja dostałem polecenie od kilku moich znajomych którzy tez posiadaja schody od Drewbest i sa zadowoleni.

tomasz26

Polecam firme Drewbest producenta schodow , bardzo profesjonalna z dużym doświadczeniem , cena bardzo przystepna , ja jestem bardzo zadowolony moi znajomi zresztą tez.

anna711

dołączam sie do zadowolonych klientow firmy produkujacej schody drewbest , po kilku latach wygladaja jak nowe , super drewno oraz wykonczenie , polecam.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja