Forum

Wykonawcy - Ekipy remontowe

Umowa o prace budowlane - na piśmie?

Posty: 209
Arrrtystka

Czy umowa o prace budowlane powinna być zawarta na piśmie i to wystarczy, czy też trzeba taką umowę potwierdzić czy spisać u prawnika? Chodzi o duży zakres prac budowlanych (kilkaset tys) i wolałabym się w nic nie władować - podpowiecie?

Posty: 191
Helgaaloalo

W teorii można spisać między stronami na piśmie, ale wiesz jak w grę wchodzi duży szmal, to jednak posiłkowałabym się prawnikiem - byłoby po prostu pewniej i lepiej. Zresztą w takich kwestiach też mogę podpowiedzieć bloga nieruchomości na którym poruszanych jest sporo kwestii prawnych: http://blognieruchomości.pl/ - warto rzucić okiem.

Posty: 7
grab556

Mój przedmówca ma rację lepiej skorzystaj z prawnika http://remonty-piaseczno.com/

Posty: 301
Canion

Przede wszystkim, dużych inwestycji podejmują się duże firmy, takie jak http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/ Oni mają na swoich usługach prawnika, który opiniuje im zawierane umowy, ale powinieneś mieć swojego, bo wiadomo, twój prawnik będzie bardziej działał na twoją korzyść, tam gdzie w grę wchodzą potężne pieniądze - tam nie ma żartów :) Oczywiście Zarzycki dała się poznać zawsze z jak najlepszej strony, ale przezorny - ubezpieczony.

Posty: 1
putis

zdecydowanie na piśmie, wszystko co tylko robisz rób na piśmie bo sam się przez zaufanie wkopałem i zostałem niestety oszukany... korzystaj z pomocy osób doświadczonych w takich umowach i słuchaj porad bo inaczej zostaniesz oszukany to pewne w tych czasach... polecam Ci od tych spraw http://www.herbet.com.pl/

Posty: 1
wm99

Szukam dobrego prawnika z Lublina i znalazłam w necie kancelarię http://www.herbet.com.pl/, czy ktoś może korzystał z ich usług i może polecić?

Odpowiedz w temacie

Umowa o prace budowlane - na piśmie?

Edytuj wypowiedź

Umowa o prace budowlane - na piśmie?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.