Forum

Wykonawcy - Instalacje

Wybór kamer do monitoringu domu - JBPartner?

DamianRob

Witam,

Czy macie w swoich domach system do monitoringu? Jeżeli tak to na jakie kamery postawiliście, ponieważ ja już zrobiłem wstepny "reaserch" i i sporo pozytywnych opinii ma producent JBPartner, dlatego wolałbym się upewnić na jakie rozwiązania według Was warto postawić. Pozdrawiam!

KrzysztofMer

To prawda warto w przypadku domu mieć takie zabezpieczenie, bo coraz więcej przebywamy poza domem i niedługo zblizają się wakacyjne wyjazdy. Dlatego przynajmniej kamery IP warto zainstalować, chociaz teraz coraz częściej biją na głowę nawet te bardzo rozbudowane systemy. 

Tomasz43

Myślę, że warto w takim razie abyś spawdził model KZ10https://jbpartner.pl/kamery-ip-p2p/764-kz11-kamera-zewnetrzna-ip-jbp-hd-camera-full-hd-.html na który się zdecydowałem i jak do tej pory uważam, że to jedna z lepszych opcji w stosunku jakości do ceny. Poza tym systemy IP są bardzo wygodne i umożlwiają skuteczne zarządzanie wszystkimi opcjami bezpośrednio z telefonu. Do tego zapewnia dzięki diodom dobrą widoczność nawet przy całkowitej ciemności, a opcje detekcji i alarmu ani razu nas nie zawiodły. 

Dominika0l
Tomasz43 napisał:

Myślę, że warto w takim razie abyś spawdził model KZ10https://jbpartner.pl/kamery-ip-p2p/764-kz11-kamera-zewnetrzna-ip-jbp-hd-camera-full-hd-.html na który się zdecydowałem i jak do tej pory uważam, że to jedna z lepszych opcji w stosunku jakości do ceny. Poza tym systemy IP są bardzo wygodne i umożlwiają skuteczne zarządzanie wszystkimi opcjami bezpośrednio z telefonu. Do tego zapewnia dzięki diodom dobrą widoczność nawet przy całkowitej ciemności, a opcje detekcji i alarmu ani razu nas nie zawiodły. 

Podzielam opinie poprzednika i uważam, że to właśnie JBPartner przygotowuje jedne z lepszych modeli kamer zewnętrznych IP. Wszystkie funkcje działaja poprawnie, więc nie mogę mieć zarzutów do wykonania. Poza tym dobrze zabezpieczony przed deszczem, śniegiem, czy pyłem. Zarządzanie z poziomu telefonu oraz komputera wygodne i proste do ogarnięcia. 

Weronika334

No już sobie wstępnie sprawdziłam i rzeczywiście wygląda to obiecująco. Mam nadzieję, że też przekonam męża aby sie za to wziął bo ze względu na pracę i rodzinne wyjazdy dość długo nie ma nas w domu, a lepiej mieć taki system niż prosić sąsiadów bo różnie z tym może być.

DamianRob

Ogromne dzięki za podpowiedzi! W takim razie zaraz sobie sprawdzę jak to wygląda u nich jeszcze w przypadku innych modeli i trzeba będzie w końcu już wybrać ostatecznie jeden model oraz je zamówić. 

jagodakobierska

Ja z kolei polecam wideodomofon Legrand. Producent na prawdę godny polecenia, mozna spać spokojnie :)

noe34
KrzysztofMer napisał:

To prawda warto w przypadku domu mieć takie zabezpieczenie, bo coraz więcej przebywamy poza domem i niedługo zblizają się wakacyjne wyjazdy. Dlatego przynajmniej kamery IP warto zainstalować, chociaz teraz coraz częściej biją na głowę nawet te bardzo rozbudowane systemy. 

My też mam w swoim domku jednorodzinnym zamontowane kamery IP. Polecam, bo są o wiele łatwiejsze w montażu niż tradycyjne. Sami wybieraliśmy i kupowaliśmy w sklepie Fonex maja spory wybór producentów i kamer o zróżnicowanym zasięgu. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na jakość obrazu w nocy.

skitles

Ja u siebie mam dwie takie małe ciche kamery , jedną wewnętrzną i jedną na zewnątrz na posesji. Z zakupu jestem zadowolona, bo mogę monitorować to co się dzieje podczas mojej nieobecności

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja