Forum

Wykonawcy - Instalacje

Wymienniki ciepła

Posty: 3
Atermal

Firma Atermal oferuje sprzedaż wymienników ciepła http://atermal.pl. Są to urządzenia przydatne do ogrzewania ciepłej wody użytkowej w budynkach mieszkalnych a także innych cieczy jak oleje mineralne, roztwór glikolu, rozpuszczalników organicznych a także innych cieczy i gazów. Wymienniki ciepła znajdują się w pompach ciepła, systemach solarnych, kotłach gazowych oraz w miejskich węzłach sieci ciepłowniczych. W kotłach gazowych stosuje się http://atermal.pl w celu przygotowania ciepłej wody użytkowej w domach, mieszkaniach, pełnią one również funkcję ogrzewania w tym wypadku. Bardzo ciekawe zastosowanie wymienników można wyróżnić w systemach solarnych, dziś już coraz częściej stosowanych w nowoczesnym budownictwie. Służą one do podgrzewania wody basenowej oraz w celach magazynowania ciepłej wody użytkowej. Małe wymienniki ciepła mogą być też używane w kominkach z tak zwanym płaszczem wodnym, dzięki temu paląc w kominku drewnem ogrzewamy wodę, która krąży w grzejnikach. Nowoczesne energooszczędne zintegrowane systemy ogrzewania i przygotowania ciepłej wody stają się coraz popularniejsze w pasywnych energooszczędnych budynkach mieszkalnych. Wszystkie szczegóły dostępne na stronie http://atermal.pl Zobacz zdjęcie: http://atermal.pl/images/solar.png

Posty: 150
TuMaryla

Bardzo ciekawa rzecz, pierwszy raz słyszę o wymienniku :)

Posty: 275
rozwidlak

Zastanawiałam się nad tym ale według mnie wszystko szczerze powiedziawszy zależy od całej koncepcji ogrzewania. Należy wcześniej porozmawiać z profesjonalną firmą, która zna się na tym co robi i potrafi doradzić. Mi wszystkie instalacje zrobiła firma alltech z Zielonej Góry. Jestem zadowolona z ich usług.

Odpowiedz w temacie

Wymienniki ciepła

Edytuj wypowiedź

Wymienniki ciepła

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.