Forum

Wykonawcy - Ekipy remontowe

Wynajem dźwigów.

Posty: 200
MagdaG
My wynajmowaliśmy w dobrej cenie od https://www.zurawie24.pl/ Firma wynajmuje żurawie w wersji z obsługą lub bez obsługi a do tego zajmuje się montażem i demontażem a także serwisem i remontami. Są solidni, terminowi i znają się na swojej pracy. Oferują żurawie górno- i dolnoobrotowe marki Liebherr. Gwarantuję, że będziecie zadowoleni.
Posty: 8
Marrtens

Ja korzystałem z usług firmy IMA z Wrocławia https://ima.wroc.pl/. Wynajmowałem od nich żurawie i dźwigi, wszystkie sprzęty całkowicie sprawne, dobrze działające, sami pomogli mi w wyborze sprzętu po uprzedniej wizycie na placu budowy, polecam serdecznie, bardzo pomocni.

Posty: 4
agasawaa

maszbudzurawie.pl - dobre ceny polecam

Posty: 152
darion

Jeżeli mieszkacie w okolicach Trójmiasta i rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się wynajmowaniem dźwigów to polecam wam zgłosić się dohttps://dzwigland.pl/ Korzystałem z ich usług nieraz i wiem że można na nich w pełni polegać. Firma ta posiada w pełni sprawne maszyny i zatrudnia doświadczonych operatorów.

Posty: 242
Domator38

Najważniejsze to dobrze zastanowić się nad tym, co faktycznie może przynieść Wam największe korzyści w tym temacie. Akurat branża budolana będzie się rozwijała jeszcze przez wiele lat, dlatego może warto pomyśleć o tym, by przejść kurs hds? Jeśli jest to spójne z Waszą wizją rozwoju zawodowego, to powinniście dobrze rozważyć ten temat.

Posty: 35
Kamil41

Nam polecono firmę http://www.dzwigamy.pl/ i niezawiedliśmy się na nich. Firma zajeła się profesjonalnie rozbiórką starego budynku i bardzo sprawnie im to poszło.

Posty: 30
Darex75

Ja znam bardzo dobrą firmę od wynajmu dźwigów i jest to firma REGAN z Solca Kujawskiego. Firma zajmuję się wynajmem dźwigów, żurawi i firma działa szybko i sprawnie. 

Posty: 3
MarekZG

Jeśli chodzi o Małopolskę i Śląsk to ciekawą ofertę wynajmu żurawi samojezdnych ma firma MEGA-SPRZĘT. Dobre ceny i duży wybór sprzętu.

Posty: 81
ajanow

Ja z czystym sumieniem polecam firmę https://www.lewandowska-dzwigi.pl/uslugi-dzwigowe/szczecin/ . Współpraca z nimi to czysta przyjemnoś, a jakość usługi jest na najwyższym poziomie. 

Posty: 207
maximm

Dobrze wiedzieć gdzie można wypożyczyć niezbędne urządzenia bo my wynajmowaliśmy na przykład mini żurawie, ssawki do szyb, manipulatory do przenoszenia szyb oraz żurawie dekarskie od  https://glasslift.pl/wynajem/  i to razem z profesjonalnymi operatorami

Odpowiedz w temacie

Wynajem dźwigów.

Edytuj wypowiedź

Wynajem dźwigów.

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.