Forum

Wykonawcy - Instalacje

Zakup foto-pułapek

AleksanderW

Witam, Poszukuję foto-pułapki tak do 300-400 zł. W celu zabezpieczenia posesji przed intruzami. Moglibyście mi Państwo doradzić w kwestii wyboru?

olaf2

Moim zdaniem jest dużo lepiej zainwestować w coś co będzie Ci służyło przynajmniej dobre kilka lat. Więc na Twoim miejscu pomyślałbym o tym aby zainwestować jednak trochę więcej i mieć sprawdzony sprzęt.

Szeremski

No zależy też na jakich parametrach Ci zależy takiej fotopułapki: wytrzymałość akumlatoru, czas reakcji, rozdzielczość itp. Ja sobie zamówiłem na spy-optic do zamontowania na swojej posesji przed domem. Działa bez zarzutu, nawet wiem co robi syn przed domem po powrocie z imprez weekendowych.

AleksanderW

Właśnie gadałem ze znajomym, mówiłem mu że szukam na internecie, pytam po forach odnośnie tych pułapek. Mówił, że za cztery stówy nie kupię nic godnego uwagi? Oczywiście to jego subiektywna ocena, jednak już któraś z rzędu osoba mówi mi, że to zbyt mało. Ja po prostu nie znałem cenników więc rzuciłem taką kwotę. Jeśli trzeba dopłacić, nawet sporo za DOBRE zabezpieczenie, to dopłacę.

Szeremski

Jeśli potrzebujesz cen, tam gdzie ja kupowałem to masz tu link: http://spy-optic.pl/41-fotopulapki-z-modulem-gsm. Jak porównywałem ceny będąc na kupnie to te ww. nie są jednak zbyt wygórowane.

Tonik

Zamiast foto pułapki możesz również zamontować jakiś video rejestrator samochodowy,który ma funkcję robienia zdjęć po wykryciu ruchu .Za 300 zł kupisz już coś z bardzo dobrą optyką jak na taki gadżet.

Odpowiedz w temacie

Zakup foto-pułapek

Edytuj wypowiedź

Zakup foto-pułapek

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja