Forum

Wykonawcy - Podłoga

Zniszczona podłoga drewniana

Canion

Słuchajcie, co robić w przypadku, gdy nie zauważyłam, że podcieka mi duży kwiat, stojący w donicy na podłodze. Pod donicą zrobił się brzydki, wilgotny naciek na parkiecie, lakier odchodzi całymi kawałami... Jak to naprawić i zabezpieczyć? To jest dosłownie kilka kawałeczków drewna, ale w sklepie musiałabym kupić metr i do tego nie wiadomo, czy będzie dopasowany kolorystycznie, bo podłoga swoje lata ma... Mówią mi w http://parkietstudio.pl/, że to inna partia drewna, inne wchłanianie etc To co z tym zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł?

ewka_so

ciężka sprawa, ale myślę, że lepiej popytać sie w firmach które produkują drewniane podłogi, ja mam sama z baltic wood i tam się możesz podpytać, mają bardzo duzo produktów, może coś doradzą.

Coffe

Też myślę, że najlepiej poradzić się sprawdzonego fachowca, albo producenta co z tym zrobić, bo rozumiem, że całości raczej nie chesz cyklinować?

Euro_Zakupy_pl

A jaki to gatunek drewna czy parkiet który masz położony? Bo zaciek mógł się zrobić i jest to coś naturalnego,musisz podać więcej szczegółów bez których ciężko będzie pomóc i doradzić. www.Euro-Zakupy.pl

jarekparkiet

Zniszczony fragment podłogi należy wymienić i niestety trzeba wycyklinować całą powierzchnię podłogi. Doświadczony parkieciarz tak dobierze klasę drewna, że nie będzie widać żadnej różnicy pomiędzy wymienionym fragmentem, a całą podłogą. http://budomaxparkiety.pl/zakres-uslug/cyklinowanie.html

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja