Forum

Wyposażenie - Łazienka

Akcesoria łazienkowe przez neta

Szeremski

Znacie sprawdzone sklepy w internecie gdzie zamówię wszystko do łazienki? Potrzebuję zrobić remont łazienki w swojej firmie, a ciągle cierpię na brak czasu i wolałbym nie jeździć po marketach. Będę wdzięczny za polecenie jakiś takich miejsc.

olaf2

wystarczy w wyszukiwarce poszukać pierwszego lepszego sklepu i już. towary przecież mają w większości od tych samych producentów. wiec co za problem?

Szeremski

Takich sklepów w necie jest całe mnóstwo. Ale właśnie po to założyłem wątek, żeby znaleźć te z polecenia, a nie pierwsze lepsze z wyszukiwarki. Nie chcę się naciąć.

Ekler

Zobacz sobie co mają w sklepie http://www.lazienkaplus.pl/ Ja w sumie znalazłem ten sklep przypadkiem w necie, ale po skorzystaniu polecam wszystkim jak ktoś pyta hehe. Wybór mają bardzo duży. Jak porównywałem z innymi sklepami to nie wiem czy przypadkiem nie są największym sklepie w necie z tego typu rzeczami. W każdym razie u mnie z zamówieniem wszystko poszło bezproblemowo.

Szeremski

W takim razie, ja sobie sprawdzę co tam mają. Mogę zapytać jak długo czekałeś na swoje zamówienie?

Ekler
Szeremski napisał:

W takim razie, ja sobie sprawdzę co tam mają. Mogę zapytać jak długo czekałeś na swoje zamówienie?

wiesz co, to było dawno i dokładnie nie pamiętam ile to trwało. ale pamietam, że tam czas realizacji był podany przy produktach na stronie i było tak jak miało być. wiem, że na żadne opóźnienia nie narzekałem.

Ecoflash

Generalnie rzecz biorąc zakupy w sklepach internetowych to znakomita opcja jeżeli zależy nam na oszczędności oraz szerokim asortymencie. To dotyczy również pozostałych akcesoriów czy mebli do wyposażenia naszego domu, mieszkania. www.Ecoflash.pl

Architekturka

W Internecie znajdą Państwo także firmy które wykonają armaturę na wymiar. Ja swój zestaw (brodzik, wanna, umywalka) zamówiłam na wymiar. Stworzono projekt, zaakceprowałam. Cena wysoka ale efekt końcowy fantastyczny, więc chętnie polecę firmę LUXUM! :)

TopeShop

Moim zdaniem jak najbardziej warto zamawiać akcesoria do wyposażenia, aranżacji łazienki w sklepach internetowych gdzie mamy szeroki wybór oraz zdecydowanie niższe ceny, z przesyłka także nigdy nie ma problemu:)

Użytkownik deccoria

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Moim zdaniem również zdecydowanie warto zamawiać akcesoria do wyposażenia łazienki w dobrych sklepach internetowych, np: stylowe, elegacnkie i dobrej jakości ręczniki znajdziecie u nas, warto zerknąć :)

Abip.com.pl

AreaCeramica

Bardzo duży wybór akcesorii łazienkowych znajdziecie w necie.

Milusia90
w internecie jest wszystko, a najlepsze akcesoria łazienkowe są na homedome.pl :D
Mila86

akcesoria, które należą raczej do łazienki, bo pralka i pranie kojarzy się z łazienką:) to suszarki balkonowe na pranie

BarbaraKloch

Również polecam https://homedome.pl/. znajdziesz tam wszystko do łazienki. Produkty świetne jakościowo do łazienek w każdym stylu.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja