Forum

Wyposażenie - Sofy

czerwona sfoa czy narożnik?

castel20

Cześć mam pokój o wymiarach 5mx3m, okno balkonowe jest ba ścianie 3m. Nie mogę się zdecydować, nie wiem czy lepiej będzie kupić narożnik czy sofę i dwa fotele.Myślałam o kolorze czerwonym lub kremowym. Wspomnę tez ze 3 ściany w pokoju są koloru żółtego a jedna czerwonego (karmazynowy przypływ z duluxa). Proszę pomóżcie mi się na coś zdecydować. Brakuje mi wyobraźni :(

fifka

ja tam jestem za sofą i małymi fotelami,kremowe!

Jax1

może kremowa sofa? chociaż czerwona tez może byc ciekawa

billie

Nie przepadam za narożnikami w ogóle dlatego ja na Twoim miejscu kupiłabym sofę i jakieś fotele w kremowym kolorze. Też mam na swojej ścianie kolor karmazynowy przypływ i wiem, że jest on dosyć intensywny więc zrezygnuj z czerwonej sofy na rzecz kremowej a zainwestuj może w jakieś czerwone dodatki typu czerwone poduszki na sofę, jakies czerwone świeczki itp :)

IdealMeble

jak masz wątpliwości to możesz zdecydować się na sofę plus pufę o wysokości takiej jak sofa po przystawieniu jej do sofy masz narożnik a możesz ustawić ją gdzie chcesz. Przykłady sof i puf na www.idealmeble.pl

nimfa1

Moim zdaniem do tego rodzaju pomieszczeń najlepiej jednak sprawdzi się sofa. Jeśli ktoś szuka ciekawych rozwiązań niech zerknie na stronę arismebel.pl jest tam bardzo duży wybór różnego rodzaju sof. Nie przepadam jednak za czerwonymi meblami, dlatego ja bym jednak wybrała sofę w jaśniejszym kolorze.

sawyer

Przy takich wymiarach pokoju na pewno lepiej będzie się prezentował komplet sofa + fotele. No i na pewno będzie Ci łatwiej je ustawić w salonie. Także moim zdaniem taki wybór będzie praktyczniejszy.

energy2000

Do malego pomieszczenia najlepsze sa lekkie meble, skladane / nie napisalas w jakim stylu masz miszkanie/ kolor czerwony jest dobry jednak przy zoltych scianach wszytko bedzie wygladalo za kolorowo do zoltych scian nabardij pasuje kolor niebieski lub fioletowy pokoj nabierze charmonii do czerwonego pasuje kolor zirlonkawy lub odcienie niebieskiego

Mebline_pl

Zgadzam się z opinią,że do takiego pokoju z pewnością lepiej będzie pasował komplet 2 foteli i sofa,takie zestawy znajdziesz u nas na stronie www.Mebline.pl w razie pytań służę pomocą.

Patrycja20

Krem- to jest to! Wybrałabym kremową sofę i fotele bądź duże pufy. Jeśli musi być coś czerwonego to może jakieś dodatki np. małe poduszki, obraz w tym kolorze itp. Zapraszam Cię na www.sofa.sklep.pl Tam znajdziesz duży wybór zarówno sof jak i foteli. Polecam

mika31

W pomieszczeniach, które nie są same w sobie za dużo dodawanie narożnika nie jest najlepszym pomysłem. Przede wszystkim będzie zajmował dużo miejsca; zabierał przestrzeń, którą można by inaczej zagospodarować i utrudniałby w poruszaniu się. Po drugie narożniki są zwykle masywne, więc może sprawić że pokój optycznie wyda się jeszcze mniejszy.

kokosowa

Marzy mi się kremowa sofa. Do wszystkiego pasuje i jest ponadczasowo elegancka

Anna565

To zależy. Ja zdecydowałam się na narożnik, ponieważ mój pokój nie jest duży. Wyposażenie wnętrz salonu musi być dostosowane do metrażu pomieszczenia. A tak w ogóle to narożnik pomieści więcej osób;)

CiekaweLampy_pl

ja zdecydowanie wolę narożniki. Jak dla nie są wygodniejsze i mają większą powierzchnie do spania:) Do tego jeszcze jakieś fajne, duże poduchy i będzie super:)A kolorek kremowy.

kreatura

Mam pokój w mniej więcej tym samym rozmiarze i wybrałam do niego sofę rogową. Miałam wrażenie, że zajmuje mniej miejsca i uda mi się przez to zaoszczędzić trochę przestrzeni i wychodzi na to, że miałam rację, bo okazało się to dobrym rozwiązaniem.

evelka

No właśnie narożnik, narożnikowi nie równy. Jedne są wielkości sofy, a inne zajmują połowę pokoju. Na pewno jednak przewyższają sofę funkcjonalnością. Jeśli szukacie ciekawych narożników to polecam zajrzec http://www.meble.domowe.net/narozniki, są tam też sofy więc od razu można porównać, który meble jest ciekawszy.

sofasklep

A ja jeżeli chodzio funkcjonalnośc to polecam http://www.sofa.sklep.pl/index.php?pag systemowe sa super mozna z nich samemu ulozyc naroznik

patros

czerwony i kremowy to bardzo różne propozycje, ja na ścianie intensywnie to już bym dalej nie stawiał na jakieś mocne kolory

BellaStoria_pl

Kolory są skrajnie rożne i zalezą od kilku czynników,w tym kolorystyki ścian czy podłogi,ale czemu by nie zaszaleć i nie wybrać czerwonego narożnika? To moim zdaniem bardzo ciekawa propozycja. www.BellaStoria.pl

own6

najlepiej w przypadku takiego pokoju to naroznik.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja