Forum

Wyposażenie - Zrób to sam

Dekoracje i klimat

justsz9721

Bardzo wiele że czy w swoim domu robiłam własnoręcznie. Nie boję się pędzla kuwety do farb wałka. Moim dziełem w domu jest ściana z postarzanych desek oraz teraz właśnie najnowsza praca ściana przy schodach stara cegła. Może mi się uda dadać zdjęcia jeśli nie to zapraszam do siebie www.facebook.com/wyczesanki. Jeśli ktoś miałby pytania co jak i gdzie to proszę pytać na tym zjadłam zęby, ręce mnie bolały ale się opłacało.

Trece

Jak dla mnie, jeżeli chodzi o klimat zawsze cudownie sprawdzają się zdjęcia, sama ostatnio sobie wywołałam dużo przez https://www.fotoprint.pl/ z różnych ważnych dla mnie momentów, oprawiłam w ramki i od razu zrobiło się w salonie o wiele bardziej przytulnie i to niewielkim kosztem

majka100

Ja mam własnie pomysł na kolarz z kwiatów wiosennych. Próbowałam z suszonych ale nie wysuszyły mi sie tak dobrze albo co bo po roku straciły kolor. Chyba zrobię ze sztucznych. Mam fajną na oku hurtownię z ładnymi kwiatkami jakby ktoś potrzebował to podaję namiar https://www.bomm.pl/pl/

mariannabak

Takie dekoracje strasznie mi się podobają tylko nie mam zdolności, żeby sama coś takiego zrobić ;)

majka100

Ja też się tak naprawdę uczę dopiero, ale coraz lepiej mi to idzie :)

Odpowiedz w temacie

Dekoracje i klimat

Edytuj wypowiedź

Dekoracje i klimat

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja