Forum

Wyposażenie - Biuro

Domowe biuro dla mężczyzny

skitles

Witam. Chciałabym zrobić niespodziankę mojemu narzeczonemu na urodziny i zaaranżować mu na nowo jego domowe biuro (wymiana regału, biurka, półeczki, szafeczki itd) . Proszę o rady związane z projektowaniem biura dla mężczyzny. Jakie kolory mebli najlepiej się sprawdzają? Jakie materiały i rozwiązania? O czym powinnam pamiętać, a czego unikać?

akacja21

Ja bym poradziła w odcieniach szarości , granatowego lub coś z beżem najlepiej. Ale wszystko także zależy od ścian jaki kolor, aby nie było za jasno ani za ciemno w pomieszczeniu.Z tego co ja słyszałam, to najlepiej w biurze spełnia się lacomat, moja znajoma ma wykonane z takiego czegoś domowe biuro i jest bardzo zadowolona.

Izuchaa

Nie rozumiem co znaczy, ze ma biuro wykonane w lacomacie... w sensie szafy tak? Bo gdzie indziej można zastosować ten materiał? Jeśli chodzi o kolory to zgadzam się z poprzedniczką- biel i szarość są teraz modne i pasują do takich wnętrz- można wstawić jakieś elementy czerwieni na przykład. A jeśli chodzi już o same meble to musisz najpierw pomyśleć jakie będą mu potrzebne- biurko, regał, jakaś większa szafa na papiery też?

skitles

O lacomacie nigdy nie słyszałam, co to jest za materiał? Z mebli to wiele rzeczy jest potrzebnych, na pewno biurko i to spore, komody albo jakieś inne ciekawsze rozwiązanie, szafki itd. Teraz na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie dokładnie wskazać jakie meble chcę, muszę się najpierw po sklepach rozejrzeć i coś z oferty wybrać.

M_lenka

Biały kolor w pokoju u mężczyzny? Ulubionym kolorem mezczyzn na całym swiecie jest niebieski. mozna wiec delikatnie odstapic i np zrobic cos w granacie/graficie/szarosci/brazy. Fajnie wygladaja cegielki na scianie, ale to sporo zachodu. ale mozna dac tapetkę imitujaca cegielki. Do tego fajne mebelki, np. duze biurko narozne z kontenerem i jakis fajny regał do tego zabudowany pod ścianą.

skitles

O tak, grafit bardzo by mu przypasował. Zastanawiam się jednak czy zamiast półek i komód nie zamontować szafy przesuwnej. Nie takiej typowej na ciuchy, tylko właśnie z szufladkami, półeczkami na dokumenty, książki itd. Nie za dużą, tak dwuskrzydłową. Sprawdzi się coś takiego? Nie byłoby to zbyt przytłaczające jak na gabinet?

Izuchaa

Jeżeli masz bardzo dużo dokumentów, papierów to taka szafa jest świetnym rozwiązaniem. Szafy wnękowe najlepiej robić na wymiar ;)

AtelierPrzytulnyDom

Oj, ja bym nie ryzykowała z takim prezentem. Chyba miejsce dla siebie, każdy najlepiej urządzi sobie sam. A zadając takie pytanie na forum dajesz do zrozumienia, że dodatkowo niespecjalnie znasz gust swojego mężczyzny i jego preferencje (wnętrzarskie oczywiście;)). Dlatego szczerze odradzam!

Blomus

Ze swojej strony możemy polecić dodatki z kolekcji Muro, Akto i Era. Wykonane ze stali szlachetnej, są eleganckie i trwałe. Szeroki wybór zegarów wiszących, przyborników i przedmiotów przydatncyh w biurze, po więcej informacji zapraszam na www.blomus.pl. Jeśli posiadacie Państwo jakieś pytania, chętnie odpowiem Zobacz zdjęcie: http://sklep.blomus.pl/product_info.php?products_id=817 Zobacz zdjęcie: http://sklep.blomus.pl/product_info.php?products_id=283 Zobacz zdjęcie: http://sklep.blomus.pl/product_info.php?products_id=366

mario82

Prezent faktycznie ryzykowny, ja też nie wiem czy chciałbym, żeby ktoś za mnie urządzał cały gabinet czy miejsce pracy. No chyba że naprawdę jesteś w tym dobra;) Podtsawa to porządne biurko ja w takie zainwestowałem, tzn drewno. nie daj Boże sklejka jakaś. poszukaj po ceneo i kreocen.pl i coś porządnego można kupić w noramlnej cenie

skitles
AtelierPrzytulnyDom napisał:

Oj, ja bym nie ryzykowała z takim prezentem. Chyba miejsce dla siebie, każdy najlepiej urządzi sobie sam. A zadając takie pytanie na forum dajesz do zrozumienia, że dodatkowo niespecjalnie znasz gust swojego mężczyzny i jego preferencje (wnętrzarskie oczywiście;)). Dlatego szczerze odradzam!

To jest już postanowione :) Szukam jakichś dobrych namiarów na projektantów wnętrz, moglibyście mi coś doradzić?

Izuchaa

Nie wiem skąd jesteś, ale firma, którą polecam działa w sumie w całym kraju. Chodzi mi o firmę Fawre (szafami wnękowymi zajmuje się iSzafy). Naprawdę polecam- świetni profesjonaliści.

Izuchaa

Nie wiem skąd jesteś, ale firma, którą polecam działa w sumie w całym kraju. Chodzi mi o firmę Fawre (szafami wnękowymi zajmuje się iSzafy). Naprawdę polecam- świetni profesjonaliści.

skitles

robili Tobie biuro?

navia

Do męskiego gabinetu polecam kolory w stylu Zarys czy Duchowa Intuicja - na przedostatniej stronie trendów kolorystycznych Fluggera http://viewer.zmags.com/publication/38915366#/38915366/17

Izuchaa

Wprawdzie nie zlecałam im biura, a tylko szafy wnękowe do domu, ale wiem, że zajmują się aranżacjami każdych pomieszczeń. Dodatkowo robią właśnie szafy, z których jestem bardzo zadowolona.

skitles

To dzięki bardzo za sugestie. A powiedz mi proszę czy to droga firma i jak mniej więcej wygląda z nimi współpraca?

Izuchaa

Firma jest niedroga- jeśli będziesz zamawiać jakieś szafy wnękowe, to mają do końca roku promocję -50%- warto więc byłoby z tego skorzystać. Jeśli chodzi o współpracę to pierwsza konsultacja jest darmowa, warto więc nawet dla zwykłej orientacji z nimi się skontaktować.

skitles

Aha, no to bardzo fajnie :) Już kiedyś miałam styczność z rozmową wstępną lecz ona była płatna. W takim razie przedzwonię i się zorientuję w temacie

M_lenka

Ta promocja http://www.iszafy.pl/pl/promocje/szafyzapolceny jest fajna, będę ją też zamawiać. Mierzę jeszcze swoją wnękę dokładnie (nie wiem czy mogę umieścic szafe we wnęce o głębokości 650 mm?), chcę się zorientować w materiałach dostępnych i wtedy zlecę. Myślałam o tym, żeby zrobić szafę jedną częśc z płyty meblowej, a druga lustro. Wiecie jakie są rodzaje luster w szafach i czym one się różnią?

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja