Forum

Wyposażenie - Kuchnia

Fajny sklep internetowy z naczyniami i akcesoriami kuchennymi

Ania890

.

Ania890

Wolę ten sklep http://dukapolska.com/. Mają wyjątkowe akcesoria kuchenne i świetne filiżanki do kawy i herbaty :) Uwielbiam przeglądać nowości, zawsze coś wybiorę dla siebie ;) Powiedźcie co sądzicie :)

MalowaneBiela_pl

Fajnym i godnym zaufania sklepem w którym znajdziecie akcesoria do wyposażenia swojej kuchni,jest także www.MalowaneBiela.pl zapraszamy i zawsze służymy swoją pomocą :)

Prolida_pl

Tutaj z czystym sumieniem mogę zaprosić również na stronę naszego sklepu Prolida.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór wielu ciekawych artykułów i akcesoriów do wyposażenia swoje kuchni w niższej cenie.

AmandaK

Ja lubię Duke - pewnie kojarzycie :) Często coś tam kupuje, a teraz mają extra promocje do końca grudnia, że jak się zrobi na ich sklepie online zakupy za minimum 250zł i wpisze w koszyku kod VISKA16 to się nalicza rabat 25% - tylko z pominięciem produktów przecenionych i bez serii SMEG, HUMID, BORK, FURTIF, HOUSE&MORE, FISKARS, ale to i tak zostawia ogromne pole manewru :)

Danis33

Szkoda, że większość postów w tym wątku to spam i nic ciekawego nie znalazłem wśród tych sklepów, takie akcesoria, naczynia najlepiej po prostu kupić z jakichś znanych sklepów jak np, https://centrum-dystrybucji.eu/ , które mają dobre opinie konsumentów.

Weig
Danis33 napisał:

Szkoda, że większość postów w tym wątku to spam i nic ciekawego nie znalazłem wśród tych sklepów, takie akcesoria, naczynia najlepiej po prostu kupić z jakichś znanych sklepów jak np, https://centrum-dystrybucji.eu/ , które mają dobre opinie konsumentów.

Kupuję czasem z centrum-dystrybucji.eu :) bardzo dobre mają pojemniki szklane i dzbanki z zaparzaczem MARTA, szkło dobrej jakości bo kilka razy mi spadły i nie stłukły się

Weig

Kupuję czasem z centrum-dystrybucji.eu :) bardzo dobre mają pojemniki szklane i dzbanki z zaparzaczem MARTA, szkło dobrej jakości bo kilka razy mi spadły i nie stłukły się

Weig

Kupuję czasem z centrum-dystrybucji.eu :) bardzo dobre mają pojemniki szklane i dzbanki z zaparzaczem MARTA, szkło dobrej jakości bo kilka razy mi spadły i nie stłukły się EDIT: PROSZĘ O USUNIĘCIE DWÓCH POWYŻSZYCH POSTÓW, DODAŁY SIĘ OMYŁKOWO

bibitka

Ja na centrum-dystrybucji.eu Kupiłam koleżance na parapetówkę szkło i bardzo go sobie chwali ze względów jakościowych

werkyz

ja mam troche inne pytanie... znacie dobrą firmę, która tworzy sklepy internetowe? kojarzy ktoś www.pearbrand.pl?

beataka

Dobre noże kuchenne to chyba jedne z najbardziej potrzebnych akcesorii w kuchni. Polecam sklep z nożami i akcesoriami kuchennymi najlepszych marek: https://hamono.pl

Znajdziecie tam głównie japońskie noże kuchenne (swoją drogą są świetne) ale także młynki, tarki, obieraczki, ostrzałki do noży oraz talerze do sushi.

JanekKowal

Serdecznie polecam sklep Interiore.pl robiłem tam zakupy wielokrotnie i zawsze byłem zadowolony :) www.interiore.pl

janmatejko

Ostatnio potrzebowałem naczyń jednorazowych i udało mi się je znaleźć na stronie https://www.lideropakowania.pl/naczynia-jednorazowe.html. Bezproblemowa wysyłka i niskie ceny ;)

AmandaK

Ja lubię sprzęty pierw wypróbować przed zakupem dlatego też jak tylko miałam okazję to poszłam sobie na prezentację thermomixa. Pani Justyna Ciesiun ją organizowała w Kielcach, super sprawa. No i dzięki temu sprzęt mi już służy od paru miesięcy

maxx44

Rok temu zakładałem swój pierwszy biznes w sieci. Sklep z własnymi, autorskimi meblami. Szczerze polecam sklep internetowy w dobrej cenie. Firma świetna, potrafią doradzić i stworzyć dokładnie to, czego potrzebujesz. W zasadzie od pierwszego kontaktu czuć, że rozmawia się z profesjonalistami. Współpracuję z tą firmą cały czas, nigdy nie odmówili pomocy, nawet w prostych sprawach, potrafią zaprojektować wszystko! Ja zleciłam im jeszcze stworzenie dodatkowej aplikacji. Jestem mega zadowolona, mogę ich śmiało polecić!

tekilka

Marka Valdinox ma swój sklep i tam znajdziecie ogromny wybór dobrych jakościowo, porządnych i wytrzymałych ( bo wykonanych z 1 kawałka aluminium) garnków i patelni w róznych rozmiarach. Kupując sukcesywnie np po 1 sztuce w miesiącu można sobie stworzyć całkiem pokazna kolekcje :) jak dla mnie niezawodne - nic nie przywiera, potrawy długo są ciepłe, kolekcję expert można też wykorzystywać w piekarniku. Bajka :)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja