Forum

Wyposażenie - Zrób to sam

Farba do zabawek

paulinarys

Hej, Czy istnieją specjalne farby, które są bazpieczne dla dzieci? Chodzi o malowanie drewnianych zabawek.

Ekspert_Dekoral_

Witaj, dobrym wyborem nietoksycznej farby do drewnianych zabawek jest wodorozcieńczalna emalia akrylowa Dekoral. Została stworzona z myślą o odmalowywaniu domowych mebli, czy zabawek dla dzieci. Dostępna jest w wesołych kolorach, takich jak groszkowy pastelowy, czy babie lato. :-) Przed malowaniem powierzchnię należy delikatnie przeczyścić a następnie wysuszyć. Nie są wymagane dodatkowe przygotowania. Warto jednak pamiętać o dobrym wymieszaniu farby przed nałożeniem. Najlepszy efekt kolorystyczny osiągniemy po nałożeniu drugiej warstwy po minimum 4 godzinach. Pozdrawiam Ekspert Dekoral

martike

Ja do takich pierdułek stosowałem Śnieżkę Moje Deco. Natomiast nie wiem czy są jakieś specjalnie ekologiczne. Na pewno są to farby akrylowe i dzięki temu mają dość uniwersalne zastosowanie. Są sprzedawane w sprayu.

asiabe

sporo jest farbek przeznaczonych dla dzieci:) niestety, drewnianych zabawek nie malowałam, więc nie wiem, które można spokojnie polecić :(

ekstraMisiek

Na pewno jak popytasz w sklepie to coś ci zaoferuję, zapewne jakąś wodną, czy coś w tym stylu.

Mania100

Emalia akrylowa Śnieżki spełnia wszelkie normy dotyczące bezpieczeństwa malowania np zabawek dla dzieci. Poza tym farba dobrze kryje i nie łuszczy się.

majka100

Nie wiem za bardzo jakie farby są najlepsze do drewna ale na pewno nie takie w stylu chroniące drewno przed szkodnikami bo są pełne chemicznych środków szkodliwych dla dzieci.

Odpowiedz w temacie

Farba do zabawek

Edytuj wypowiedź

Farba do zabawek

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja