Forum

Wyposażenie - Dekoracje

Firany... co się z tym robi??

Bettina_pl

Firanki może i są w modzie, ale to bardziej dekoracja okna niż coś co pełni praktyczną funkcję, aczkolwiek dzięki nim w domu jest po prostu przytulniej. Do tego poelcam też dobrac fajny, ciekawy kolor rolet.

tajusta30

No ja również ostatnio zamawiałam firany przez internet. Początkowo chciałam zamówić sobie firanki w lokalnym studio szycia firan ale jak dostałam wycene to złapałam się z głowę bo zestaw firan z zasłonami na jedno okno kosztował prawie 1000 zł. Gdzie w sieci widzialam bardzo podobne w cenie 3 razy niższej. Postanowiłam nie przepłacać dla zasady i zamówić przez internet. Troche się bałam jak to będzie bo pierwszy raz robiłam takie zamówienie. Ale firanka przepiękna, taka jaką chciałam. Kupowałam tutaj:

https://firanio.pl/firany-na-metry

Sklep mogę jak najbardziej polecić. Super profesjonalizm oraz doradztwo w stosunku do klienta. 

Kozacka_pl

Moim zdaniem firanka jak najbardziej pasuje jako dekoracja okna, dzięki niej mamy wrażenie iż każdy pokój jest bardziej przytulny, dodatkowo polecam też rolete lub żaluzje w ciekwej kolorystyce.

MagdaG

Ja mam takie z wrocławskiego Domu Firan https://domfiran.com/oferta/ i są bardzo dobrej jakości. Mają tam świetny wybór dobrej jakości tkanin i dodatków (lamówki, taśmy, podpięcia, karnisze itd.), zdecydowanie warto się do nich wybrać.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja